Προς το περιεχόμενο

Ασφαλής συναλλαγή στο διαδίκτυο....προτάσεις;


leon7pap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλε φούσκα στο κουτί σου το βλέπω μεγαλύτερο, να μη βολτάρουν οι δίσκοι.

Και την ταινία γύρω γύρω να αγκαλιάσει. Όχι κομματάκια

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Το τι γίνεται με τα λεφτά σου είναι νομίζω θέμα settings που έχεις.

Επίσης αυτός μάλλον επίλεξε αν είσαι φίλος η υπηρεσία.

Πάντως αν δεν χρειάζεσαι να έχεις χρήματα στο paypal σου, θα έλεγα τράβα τα έξω, μην γίνει καμιά παράξενη κίνηση πχ άρνησης της πράξης, αν και δεν νομίζω (χωρις βέβαια να ξέρω σε τι επίπεδο είναι πλέον οι απάτες)

 

 

ωρε μανα μου

τα άπαντα των μετάλικα...

τα μετεφερα ηδη στην τραπεζα μου η μαλλον...εκανα αιτημα μεταφορας....το paypal τωρα λεει υπολοιπο μηδεν....

  • Like 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν στέλνεις το αίτημα των χρημάτων σε ρωτάει αν θέλεις να τα στείλεις σαν good ή money to friend κτλ γτ έτσι καθορίζεται τι προμήθεια θα πληρώσεις η οποία αφαιρείται αυτόματα από το πόσο που θα παραλαβεις... Μάλλον δεν το προσεξες... Επίσης εσύ έκανες αίτημα να παραλάβεις τα χρήματα αλλά θα μεταφερθούν στο λογαριασμό σου όταν παραλάβει ο αγοραστής... 

  • Like 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, noe13 είπε

Όταν στέλνεις το αίτημα των χρημάτων σε ρωτάει αν θέλεις να τα στείλεις σαν good ή money to friend κτλ γτ έτσι καθορίζεται τι προμήθεια θα πληρώσεις η οποία αφαιρείται αυτόματα από το πόσο που θα παραλαβεις... Μάλλον δεν το προσεξες... Επίσης εσύ έκανες αίτημα να παραλάβεις τα χρήματα αλλά θα μεταφερθούν στο λογαριασμό σου όταν παραλάβει ο αγοραστής... 

δεν εστειλα αιτημα χρηματων μεσω του paypal...εστειλα στον αγοραστη το email μου που ειναι συνδεδεμενο με το paypal και του ζητησα να μου στειλει τα χρηματα εκει και αυτος το εκανε.Ισως αυτος το εκανε οταν τα εστειλε? και ειναι αυτα που αφαιρεθηκαν απο τα 1900?

 

35 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Βάλε φούσκα στο κουτί σου το βλέπω μεγαλύτερο, να μη βολτάρουν οι δίσκοι.

Και την ταινία γύρω γύρω να αγκαλιάσει. Όχι κομματάκια

εχω βαλει παντου αυτο ηταν οταν τα εβαλα αρχικα στην κουτα για να δω πως θα τα χωρεσω....μετα ξαναβγηκαν τυλιχτηκαν με φουσκαλες και στα κενα φελιζολ....

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου