Προς το περιεχόμενο

Μικρο-γραντζουνιές σε καινούργια κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

 

Έτσι νομίζω, πρέπει να ναι πάνω πάνω.

 

Δεν ξέρω ρε γμτ, ή κάποια π@π@ριά έκαναν στο εργοστάσιο όπως λένε και τα παιδιά, ή κάποιος υπάλληλος εκεί στον Thomann πήγε να την γυαλίσει με λάθος υλικό.

Αν δεν σε ενοχλεί πολύ πάντως, ίσως μπορείς να στείλεις φωτό στον Thomann μήπως και σου κόψει κάτι απ' την τιμή (σαν να είναι B-stock), δεν ξέρω.

  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καθε περιπτωση κανε μια επικοινωνια, καλο θα κανεις και στον εμπορο, ειναι σημαντικο να ξερει τι πουλαει. Μπορει να σου κανει καποιο δωρο ή ενα μικρο refund. 

  • Συμφωνώ 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στον thomann ειναι εντελως επαγγελματιες στις επιστροφες, εχεις δικαιωμα να την επιστρεψεις ακομη και αν απλως δε σου αρεσε η το μετανοιωσες. Οποτε αν κατι σε δυσαρεστει, θα την παρουν απο το σπιτι σου και θα σου φερουν αλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Με 'γεια Alex! Αν το μάτι σου πέφτει εκεί συνέχεια, στείλε την πίσω. Δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα όπως λέει η εμπειρία μας. 

Δεν μας έβαλες και φωτο ολόκληρης της κιθάρας.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα αίτημα για replacement με φωτογραφίες κτλ και μου έστειλαν το απόκομα για να την πάω στα ΕΛΤΑ. Λέω να τη στείλω πίσω.

 

@Yannis Methenitis Εδώ δύο πρόχειρες φώτο.

 

IMG_20230224_122500.thumb.jpg.1c007e5bfd9a1b47d83981df7584a922.jpgIMG_20230224_122616.thumb.jpg.3cbbfdd3a027dc060a79025537f6623e.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ θα την έστελνα ASAP.Η τιμή δεν έχει να λέει.

Μιλάμε για καινούριο πράγμα και αυτές τις γρουτζανιές πρέπει να τις κάνουμε εμείς και όχι το εργοστάσιο.😄

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το πρόβλημα, αισθητικά σπέρνει! Εμένα με ενδιαφέρει για την Taylor πιο πολύ, αν βρεις χρόνο θα θελα να ακούσω άποψη. Μεγειές!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου