Προς το περιεχόμενο

Τριήμερο Καθαράς Δευτέρας...Ταξιδάκι;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι για να πούμε και κάτι ευχάριστο. Κανονίσατε κάτι για αλλού; Τριήμερο, διήμερο, έστω μονοήμερο βρε αδελφέ.

 Μια εκδρομούλα, μια επισκεψούλα, ένα ξεφαντωματάκι, ή έστω το πέταγμα του χαρταετού σας εκεί στα βουνά και στα λαγκάδια..

 Πάτρα, Κοζάνη, Καστοριά, Ιωάννινα, Ξάνθη, Γρεβενά, Βενετία, Βιέννη.... Επιλογές υπάρχουν!!

 Προσωπικά φέτος λόγω ανωτέρας βίας στο σπίτι...

 

%CE%8C%CF%84%CE%B1%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εδώ δεν έχουμε Καθαρά Δευτέρα, αλλά έτυχε και πήρα άδεια στις 27/2 για να πάω ένα τριήμερο στο Στρασβούργο.

 

Έχω πάει αρκετές φορές Γαλλία, αλλά όχι σε αυτή την πόλη.

 

Το επόμενο που κανονίζω είναι να πάω στη Λειψία για να δω τα μέρη που δίδασκε/σύχναζε ο Μπαχ.

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ λέω να πάω από τον τρίτο , στον πρώτο, μετά στον  δεύτερο και στο τέλος ισόγειο....και τούμπαλιν.

  • Χαχα 3
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω είχα πολλές επιλογές μιας και έχουμε πολλά εξοχικά αλλά βαριόμαστε.

 Παραλίγο να πηγαίναμε με ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ στη ΣΚΥΡΟ αλλά μας βγήκε η κούραση και γεράσαμε, δεν μπορούμε.

 Καλύτερα γιατί όπου και να πας θες λεφτά και πρέπει να ΕΙΣΑΙ ΝΙΚΟΣ. Ποιος ΝΙΚΟΣ? ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ, ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΛΩΝΗΣ πλέον, ΝΑ ΡΕΕΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ. 🤣

 Οι μεροκαματιάρηδες μισθωτοί είναι ΥΠΟ ΔΙΩΓΜΟ, τους ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ Η ΟΠΚΕ και τα δίνει στα FUNDSχαχαχαχαχαχ🤣

 

 

  • Συμφωνώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τα τριήμερα είναι για εσάς... Εμείς που είμαστε ταγμένοι στη... μάχη της ενημέρωσης δουλεύουμε αόκνως αυτό το ΣΚ 😄

  • Like 1
  • Λυπάμαι 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cigaret13 είπε

Έτσι για να πούμε και κάτι ευχάριστο. Κανονίσατε κάτι για αλλού; Τριήμερο, διήμερο, έστω μονοήμερο βρε αδελφέ.

 

δεν συμμετεχω ποτε σε μαζικες εΚσοΔους εις εγχωριας εκΣοχας (γενικα δεν ειμαι και πολυ της εξοχης ετσι κι αλλιως)

Διακοπες σε θαλασσες απο 15/6 μεχρι βια 15/7 και λοιπες αργιες παντα εν ΑθηνΑισ (εκτος και αν παω εξωτερικο)εννοειται Αυγουστος παντα στην ΥΠΕΡΟΧΗ Αθηνα

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Συμφωνώ 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, Superfunk είπε

 

δεν συμμετεχω ποτε σε μαζικες εΚσοΔους εις εγχωριας εκΣοχας (γενικα δεν ειμαι και πολυ της εξοχης ετσι κι αλλιως)

Διακοπες σε θαλασσες απο 15/6 μεχρι βια 15/7 και λοιπες αργιες παντα εν ΑθηνΑισ (εκτος και αν παω εξωτερικο)εννοειται Αυγουστος παντα στην ΥΠΕΡΟΧΗ Αθηνα

1. Συμφωνώ στο ότι η Αθήνα τον Αύγουστο αρέσει ακόμα και σε εμένα.

2. Τη "θάλασσα" (μπες στο αμάξι, αλείψου με λάδια, γέμισε με άμμο, φάε τον ήλιο στο κεφάλι  κ.λ.π) την βαριέμαι όσο τίποτα άλλο, μεγάλη ταλαιπωρία, αλλά κάνω μερικά κοντινά μπάνια γιατί μου πάει το μαύρισμα.😁

3. Να πάω τριήμερο , ειδικά απόκριες, θα το σκεφτόμουν με μια καλή αμοιβή.😜

4. Δεν βρίσκω κανένα λόγο ένας που μένει π..χ Αθήνα (Αθήνα έ, όχι στη Βαρυμπόμπη 😆)  ή Θεσσαλονίκη (είπαμε κέντρο, όχι Τούμπα) ή κατά ακολουθία ένας που μένει σε μεγαλύτερη πόλη να πάει σε μια μικρότερη. Το αντίθετο έχει μια λογική.... "την αγορά".

5. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να αφήσω τις πολυτέλειες του οίκου μου και να πάω οπουδήποτε , οιαδήποτε μέρα του χρόνου (εκτός αν έχω δουλειά, άρα πλερώνομαι γι αυτό).

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, LK είπε

Τη "θάλασσα" (μπες στο αμάξι, αλείψου με λάδια, γέμισε με άμμο, φάε τον ήλιο στο κεφάλι  κ.λ.π) την βαριέμαι όσο τίποτα άλλο, μεγάλη ταλαιπωρία, αλλά κάνω μερικά κοντινά μπάνια γιατί μου πάει το μαύρισμα.😁
 

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να αφήσω τις πολυτέλειες του οίκου μου και να πάω οπουδήποτε

 

Έλα, σου δίνω 2 σε 1.

 

torre-de-belem.jpg?w=1200&h=-1&s=1

  • Like 1
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου