Προς το περιεχόμενο

Νέα μέλη πείτε γεια!


Slew Rate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Επειδή το Noiz είναι ένα μεγάλο community (περίπου 130.000 μέλη σε όλες τις πλατφόρμες, ανοίγω το thread αυτό για να δώσω βήμα στα νέα μέλη να πουν ένα γειά και λίγα πράγματα για τον εαυτό τους αν θέλουν.

 

  • Like 5

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με προσοχή παιδιά γιατι ορισμένες ηλικίες εδώ εγκυμονούν κινδύνους.

Παρουσίαση του στύλ

Με λένε βρασίδα,παίζω άρπα και γράφω δικά μου τραγούδια.Πως θα γίνει σε καμιά ώρα να μάθω να μιξάρω,να γίνω διάσημος,να βγάλω λεφτά και η μουσική μου να ακούγετε στα πέρατα του κόσμου?...είναι απο μόνη της ικανή να ξεκληρίσει το μισό forum.

 

(Αν δέν μπεί κανείς,θα σας μιλήσω εγώ για τον εαυτό μου,ξεκινώντας απο τα παιδικά μου χρόνια,να γλυτώσω και τα 50 ευρώ της συνεδρίας για αυτήν την εβδομάδα).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dimsonic είπε

define "νέο μέλος"

 

Νέο μέλος = μέλος που έχει εγγραφεί τελευταία (τελευταίες ώρες, μέρες, μήνες, χρόνια), αλλά δεν μας έχει συστηθεί...  😆

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σπάσω τον πάγο αρχίζω πρώτος εγώ.

Είμαι ο ΦΑΣΙΟΝ και είμαι καλά.

 

Ο επόμενος παρακαλώ.

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα συστηθεί πριν 20 χρόνια, δεν λέει για εμάς.😂 

Εύχομαι πάντως και εγω να ανταποκριθουν στο κάλεσμα του admin μας νεα μέλη και να πουν γειά και ότι άλλο επιθυμούν για να γνωριστούμε καλύτερα 👍

  • Συμφωνώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Για να σπάσω τον πάγο αρχίζω πρώτος εγώ.

Είμαι ο ΦΑΣΙΟΝ και είμαι καλά.

 

Ο επόμενος παρακαλώ.

Εγω ειμαι ο ντιμ και ας τα λεμε καλα. Δεν θυμαμαι να εχω συστηθει παντως. Τοτε δεν ηταν απαραιτητο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια! (Είπα)

.

.

.

.

.

Είμαι ο Γιώργος, δεν είμαι καλά και μετά από δεκαετίες ακρόασης, αποφάσισα να μάθω και πως γίνεται, στα γεράματα τι α κανς.

 

Άκουγα και ακούω Rock και Metal, από Vulfpeck  μέχρι Kawir και Rotting Christ, του γιατρού, ξέρω.

Δεν θα συμμετέχω και πολύ καθότι νουμπάς, θα προσπαθήσω πρώτα να ξεστραβωθώ, μετά να διαβάσω και μετά να φουσκώσω κέικ. Καλώς σας βρήκα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Γεια χαρα σε όλους!😀

 

Με λένε Θωμά και είμαι νέο μέλος στο φόρουμ. Εύχομαι μέσα από εδώ να πάρω ότι καλό μπορώ για να βελτιώσω το παίξιμο μου ως αρχάριος κιθαρίστας.

Με χαρά αν μπορέσω να βοηθήσω και εγώ κάποιον ως τεχνικός υπολογιστών γιατί ως μουσικός δεν έχω γνώση😊.

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου