Προς το περιεχόμενο

Digitech Bad Monkey


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

 

Δεν μπορεί, κάποιος π#$@στης θα έχει βγάλει βίντεο και για την φέτα, γι' αυτό έχει φτάσει στα ύψη.

Ψάχνω στα μετάχειρα αλλά δεν πουλάει κανένας.

Ούτε καν λευκό τυρί δεν βρίσκω στα μετάχειρα.

Μάλλον όλοι περιμένουν να ανέβει κι άλλο για να πουλήσουν.

 

EDIT: Ποιος από τους δύο τρολάρει (ο 2ος πρέπει να είναι κορόιδο)?

 

https://smart.noiz.gr/details.php?id=539184&search_id=4383523

 

https://smart.noiz.gr/details.php?id=539131&search_id=4383523

 

Ο τρίτος λέω εγώ.

 

https://smart.noiz.gr/details.php?id=539149&search_id=4383523

ο τρίτος διότι έχει και το κουτί

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτο το βιντεο ειναι η φαση που η παρουσιαστρια Χ καλει στην εκπομπη της την παρουσιαστρια Ψ, και καθονται και συζητουν για τις εκπομπες στην τηλεοραση, για τις παρουσιαστριες Α και Β και Γ και ολα τα υπολοιπα γραμματα και κυριως νουμερα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manosx είπε

 Αυτο το βιντεο ειναι η φαση που η παρουσιαστρια Χ καλει στην εκπομπη της την παρουσιαστρια Ψ, και καθονται και συζητουν για τις εκπομπες στην τηλεοραση, για τις παρουσιαστριες Α και Β και Γ και ολα τα υπολοιπα γραμματα και κυριως νουμερα.

 

 

 

Εδώ δημοσιογράφοι παίρνουν συνέντευξη από δημοσιογράφους.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manosx είπε

Ειπα να ειμαι ευγενικος, δεν τον λες τον ξενο ανθρωπο δημοσιογραφο μες τη μουρη του, δεν κανει.

μεταξύ μας ό,τι και να πούμε αδικούμε τον Τζος. (για το άλλο φρούτο δεν ξέρω - όχι τη μπανάνα)

Που επίσης μεταξύ μας εγώ βλέποντας το βίντεο του Τζος αλλά και κάθε βίντεό του, βλέπω να βγάζει καλό ήχο με ό,τι παίξει.

Τώρα αν μερικοί πονηρίδηδες σκέφτηκαν να βγάλουν κανενα εξτραδάκι αδειάζοντας τα συρτάρια τους, δεν φταίει εκείνος

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμια περιπτωση δε φταιει ο Τζος, εμεις ολοι φταιμε. Και δε μιλαω για το bad monkey οτι φταιμε, αλλα φταιμε για το hype γενικοτερα. Εχω βαρεθει ακομα και προ του ιντερνετ να ακουω για τα φοβερα και τρομερα πεταλακια- οργανα- στουντιο μηχανηματα ταδε και ταδοπουλα, που καθε φορα αλλαζουν, και στην αρχη ηταν τα ψηφιακα και μονο τα κοροιδα εχουν αναλογικα, μετα εγιναν τα αναλογικα must και το κοροιδα μονο εχουν ψηφιακα, αν δεν εχει η κιθαρα τρεις διπλους και φλουντ εισαι μαπας, μετα ομως επρεπε η κιθαρα να ειναι του 1950 για να εισαι in, που πας καημενε χωρις pro tools και mac, κακομοιρη πληβειε, μετα ομως το cubase εγινε ξαφνικα προγραμματαρα και αυτο το εργο συνεχιζεται απαραλλαχτο και δε θα τελειωσει ποτε.

  • Like 3
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω απόλυτα με @manosx. Δηλαδή μας φταίει ο κάθε Josh που δεν καθόμαστε να ξεψαχνίσουμε τον εξοπλισμό που έχουμε αλλά τ’ αλλάζουμε σαν τα πουκάμισα χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος. 
Στο κάτω κάτω της γραφής ο Josh τι έκανε, πήρε ένα overdrive με έμφαση στα μεσαία και πολύ ευέλικτο tone και το έφερε στα ίσα με 3 overdrive (που έχουν μεσαία) σε συγκεκριμένες ρυθμίσεις. Ούτε εύρος gain pot σε κάθε πετάλι έκανε και γενικά δεν άλλαξε καμία ρύθμιση κατά το συγκριτικό του κάθε ζεύγους.

Να πω και κάτι τελευταίο, στο παρελθόν είχα πετάλι που δεν εκτιμούσα, το ξεφορτώθηκα για να το ξαναπάρω παρασυρόμενος από ένα βιντεάκι που το παρουσίαζε φανταστικό, μπορεί να ντρέπομαι που το παραδέχομαι αλλά δεν μου φταίει κανένας άλλος που είμαι χαζός στο συγκεκριμένο θέμα.

Τέλος, το ότι κάποιος πουλάει κάτι σε μια δεδομένη τιμή, δεν σημαίνει ότι θα φύγει κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου