Προς το περιεχόμενο

Ευγενικό jamming


PAL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τραγούδι το πήγαινα αλλά δεν...βγήκε με τίποτα.

Έτσι είπα να ξεχαρμανιάσω λίγο. Τις πρασινάδες στην κιθάρα τις άφησα για άποψη 😀 (δεν μπορούσα να παίξω καλύτερα 😜).

 

 

 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με prog "οσμή" το τεμάχιο- καθόλου κακό. Βλέπω ότι οι συννεφιασμένες Παρασκευές φέρνουν έμπνευση- κρίνοντας και από τον Μάνο. 😎

  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό Πάνο!!  Λίγο παραπάνω φαντασία θέλει σε κάποια κουπλε (ελάχιστα πράγματα), και οχι απλα είναι καλό, αλλά σκίζει. Είσαι καταπληκτικός κιθαρίστας, πέρα από τα υπόλοιπα.

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Terry RoscoeBeck5 @gkourmoul1

 

Σας ευχαριστώ γκάιζ. Ναι έχει μια prog εσανς 😀 γι αυτό μάλλον δεν μπόρεσα να κολλήσω τα φωνητικά μου... δεν ταίριαξαν καθόλου.

 

Σε αυτό το κομμάτι έβαλα μπασάκι το MONDO free version το οποίο το βρήκα σχετικά καλό... πως σας ακούγεται; 

 

Γιώργο θέλω πολλά ψωμιά ακόμα για να σταθώ σαν κιθαρίστας. Για ένα άγνωστο λόγο την είχα παρατήσει για πολλά χρόνια και τώρα που με ξαναέπιασε... η ηλικία και ο χρόνος δεν βοηθούν για μελέτη. Σε ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου λόγια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όλα τα κομμάτια για φωνητικά. Αυτό στέκεται υπεροχα μονο του. Λίγο θέλει και το τελειώνεις. Είναι το αγαπημενο μου είδος για να ακούω, να ξέρεις.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι βρε Πάνο, και ως προς την κιθάρα, παίζεις καλύτερα απ'όσο νομίζεις. Είναι λίγο πίσω στη μείξη βέβαια, μου χτυπάει πολύ περισσότερο το μπάσο από την κιθάρα.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εντυπωσιάστηκα αγριως, τόσο από τη σύνθεση, όσο και από το παίξιμο. 

Τελείωσε το, Πάνο! Λίγο θέλει ακόμα στις λεπτομέρειες. Θα είναι το αγαπημένο μου κομμάτι σου.

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου