Προς το περιεχόμενο

Εχω εκνευριστει με τον Thomann


ozmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχην να δωσω χαιρετησματα σε ολα τα μελη του φορουμ.

 

Εχω εκνευριστει με τον Thomann απιστευτα. Πριν απο δυο εβδομαδες περιπου μου εφτασε η παραγγελια που ειχα κανει απο τον thomann. Ολα καλα αλλα ενα πεταλακι ειναι προβληματικο. Προκειται για το Behringer Bass V-amp. Πρεπει να εχουνε προβλημα τα ηλεκτικα του γιατι κανει εναν θορυβο αδικαιολογητο ο οποιος αλλαζει οταν καποια ποτενσιομετρα οπως του volume ειναι σε συγκεκριμενη θεση. Εχω στειλει μεχρι τωρα δυο email σε διαφορετικους τομεις της εξυπηρετησης πελατων αλλα καμμια απαντηση ακομα. Τι με συμβουλέυετε να κανω????? Γιατι οκ καλη και χρυση η εγγυηση 3 χρονων που δινει αλλα αμα ειναι να περιμενω τρια χρονια παρα δυο μερες για να χαρω αυτο που παρειγγειλα τι να το κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμπλήρωσε τη φόρμα επιστροφής και στείλε το πίσω. Περιέγραψε αναλυτικά το πρόβλημα και εκείνοι θα σου το αντικαταστήσουν χωρίς επιβάρυνση ή μεταφορκά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να υπάρχει προβλημα....Τώρα πασχαλιάτικα δεν ξέρω κατα ποσο θα σε εξυπηρετήσουν...απο αυριο και μετα πιστεύω ότι θα σου απαντήσουν...

 

Γενικά έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι γι'αυτό που σου έτυχε, κι ελπίζω να βρείς το δίκιο σου σύντομα, όμως ο τίτλος του thread είναι γηπεδικός και απαράδεκτος και παρακαλώ καποιον modulator να τον αλλάξει....

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τίτλος του thread είναι γηπεδικός και απαράδεκτος και παρακαλώ καποιον modulator να τον αλλάξει....

 

Συμφωνώ, αλλά μπορεί να τον αλλάξει και μόνος του κάνοντας edit στο πρώτο του post.

 

 

Όσον αφορά τον Thomann και την εγγύηση, φίλε ozmo διάβασε εδώ:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=32916#32916

 

στο σημείο που μιλάω για τη Γερμανική πραγματικότητα. Θα το βρεις το δίκιο σου, μην αγχώνεσαι ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

+1 Silot.

 

ozmo, Είμαι σίγουρος ότι μόλις επιστρέψουν από τις λίγες μέρες που έχουν κλείσει για πάσχα θα σε εξυπηρετήσουν. Κι εγώ έχω μία παραγγελία που εκκρεμεί και πιστεύω αύριο που θα ανοίξουν να επιβεβαιωθεί. Πάντως "φτιάξε" λίγο τον τίτλο του thread γιατί δεν πάει ωραία.

 

EDIT: "φτιάχτηκε" ο τίτλος. Ξαλάφρωσα, γιατί με είχε πάρει τηλέφωνο ο Hans και μου είπε οτι φοβάται να βγεί από το σπίτι. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτη ειναι η πραγματικοτητα του e-shopping.Xρυσωσαμε τον καθε thomann και σιγα σιγα καταρριπτεται ο μυθος του.Η λογικη της μαζας,κανενα προσωπο να μιλησεις απ'ευθειας.αφηστε τα μαγαζια στην Ελλαδα να πεινασουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφηστε τα μαγαζια στην Ελλαδα να πεινασουν.

 

Έχει ξανα-συζητηθεί άπειρες+1 φορές το ίδιο ζήτημα και η απάντηση είναι ΜΙΑ:

 

Όσο τα ελληνικά μαγαζιά συνεχίζουν να φέρονται με τον ίδιο ανθυπο-ημιεπαγγελματικό τρόπο, ο κάθε "Θωμάς" θα πλουτίζει ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρέ, ειδικά ο καϋμένος ο Νάκας θα βγει και στο ταμείο ανεργίας. Πραγματικά τον λυπάμαι, λέτε να κάνουμε κανέναν έρανο για τους... αναξιοπαθούντες μεγαλομαγαζάτορες;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου