Προς το περιεχόμενο

Neeew tele ! :)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εεεεεεεεεε τι είναι αυτά? Από που κι ως που πήρες αυτήν την τέλε? Δεν τα κάνουν αυτά...! Είναι όνειρο ζωής για μένα αυτό, το ξέρεις? Να προειδοποιείς άλλη φορά αν είναι να κάνεις τέτοια αστεία!!! Φτου σου! Σε φθονώ! αρχίζω να σε καταριέμαι από τώρα (πρώτο σημάδι είναι ότι άρχισε να βρέχει στη Θεσσαλονίκη, βγες έξω να δεις άμα δε με πιστεύεις), γι' αυτό χάρισέ την μου πριν είναι πολύ αργά!!!

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Με γειές και καλόπαιχτη! Να ξέρεις ότι είναι ανάμεσα στα 2-3 πιό όμορφα όργανα που έχω δει ποτέ στη ζωή μου!

 

Για πες και τιμούλα...? Από που την πήρες? Φτου σου μη σε ματιάσω...!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου έχει...ξεβάψει γύρω απο το τρέμολο? :lol: :lol: ειναι relic ή απλα της φωτογραφιας?

 

η γέφυρα που εχουν οι bigsbοτελέ ειναι απάισια!

κούκλα ειναι παντως, με γεια και καλόπαιχτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μεγειές. :wink:

Πες λεπτομέρεις :wink: :wink: :wink:

(Μιλάμε τσίτα τα gasια. :lol: )

 

Τι είναι αυτό το περίεργο πράγμα που περισσεύει και είναι σαν κρεμάστρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοον. Fender 50's tele με bigsby (η κρεμαστρα!). Japan, aged natural, vintage american pickups. Αγοραστηκε μεσω ''ι μπει"(καιρο ηθελα να το πω αυτο!) απο γερμανια 900 ε. Τιμη Θωμα 999 ε. Με τους περισσοτερους απ οσους μιλισα μου προτειναν την 60's με το bigsby αλλα προτιμησα αυτη λογω:

α) τιμης

β)συλλεκτικοτητας(σταματησε να βγαινει)

γ)Εμφανισης (δεν μου αρεσαν τα χρωματα της 60's).

Eιναι αρκετα πριμο οργανο, αλλα ετσι το ηθελα! Συντομα και clips!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου έχει...ξεβάψει γύρω απο το τρέμολο? :lol: :lol: ειναι relic ή απλα της φωτογραφιας?

 

η γέφυρα που εχουν οι bigsbοτελέ ειναι απάισια!

κούκλα ειναι παντως' date=' με γεια και καλόπαιχτη![/quote']

 

H γεφυρα τα σπαει, μιας και εχω συνηθησει της Jaguar. Δεν τριζει καθολου λογω bigsby και την βρισκω πολυ βολικη. Ανα πασα στιγμη αλλαζει βεβαια και μπαινει κανονικη γεφυρα ''τασακι'' Δεν ειναι ρελικ, απλα ανοιγει το χρωμα του ξυλου προς τη γεφυρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφο θηλυκό......ξανθοκάστανη,σοβαρολάγνα και με γλυκειά λαλιά....να τη χαίρεσαι ρε φίλε και να την αγαπάς... 8) 8)

 

 

 

 

 

 

P.S. .....Χαρίλαε εαν ενδιαφέρεσαι για κάτι δωρεάν σεμινάρια κιθάρας σφύρα :lol: :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου