Προς το περιεχόμενο

ειδικη σελιδα ανταλλαγων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια προτεινω να κανουμε στο noiz ειδικη σελιδα ανταλλαγων παραλληλα με τις αγγελιες. :)

επειδη μας πιανει καταναλωτικη μανια μερικες φορες και εχουμε πραγματα τα οποια πιθανον να ενδιαφερουν καποιον αλλο και το αντιθετο.

συν οτι μερικα μηχανηματα τα παραγγελνουμε χωρις να τα ακουσουμε λογω υποδομης.

φιλικα κωστας :wink:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

αν κ ο καθενας μπορει να το βαλει στην αγγελια του οτι τον ενδιαφερει ανταλλαγη με κατι (ειτε συγκεκριμενα ειτε αοριστα) κ οποιος ενδιαφερεται π.μ

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκεφτηκα αυτο αλλα σκεψου μια λεπτομερεια οτι μπορει ο καθενας να δει και ανταλλαζομενα προιοντα που πιθανον να μην υπηρχαν αλλιως :wink:

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω και εγώ μαζί με τους υπόλοιπους ότι μάλλον θα είναι επιτακτική ανάγκη πλέον να υπάρχει και ένα μέρος για να μπορούμε να βάζουμε τις Αγγελείες πρός Ανταλλαγή.Εγώ πάντος μέχρι τώρα οι περισσότερες ανταλλαγές που έχω κάνει με μέλει του Noiz έχω μείνει ικανοποιημένος και πραγματικά νιώθω ποιο σιγουριά να γίνονται ανταλλαγές μέσο μελών και όχι με ξεκάρφωτα άτομα που μπορεί να σου τύχουν από άλλα sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα μετα πιθανον να υπαρχουν 2 καταχωρησεις για την ιδια αγγελια μια προς πωληση κ μια για ανταλλαγη

επισης ο καθε ενδιαφερομενος θα πρεπει να κοιταει σε 2 μερη αντι για ενα απλο κλικ για αγγελιες

το μονο ποιντ μου για τις αγγελιες εμενα θα ηταν στις αγγελιες να μπορουσε να μπει μεγαλυτερος τιτλος

Ας πουμε αν θελω να δωσω κατι θα μπορουσε να λεει πωληση η ανταλλαγη μπλα μπλα μπλα η FS/FT μπλα μπλα που λενε κ οι ξενοι :wink:

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω bob μια ιδεα εριξα στο τραπεζι ας το σκεφτουν τα παιδια κατα ποσο ειναι εφικτο.

 

θα σου δειξω απο κοντα ποιος απο τους δυο μας ειναι ο bob ... :lol: :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω bob μια ιδεα εριξα στο τραπεζι ας το σκεφτουν τα παιδια κατα ποσο ειναι εφικτο.

 

θα σου δειξω απο κοντα ποιος απο τους δυο μας ειναι ο bob ... :lol: :D :P

 

:D :D

σε προκαλω σε μονομαχια στο γηπεδο τη πεμπτη στις 8 το βραδυ.. προσοχη θα φερω tonelab!

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου