Προς το περιεχόμενο

Την έλιωσε...


gmoll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επίσης έχει ξανασχολιαστεί ο emmanuel στο νοiζ. :wink:

 

Μια μικρή παρατήρηση φιλική... :D

 

Επειδή δεν πρόκειται για μια συζήτηση τεχνικής φύσεως ή κάποιο πρόβλημα η εξοπλισμός γενικότερα το οποίο θα λύσει την απορία κάποιος με αναζήτηση αλλα είναι ένα θέμα που σηκώνει χαλαρή κουβεντούλα νομίζω δε χρειάζεται να αποθαρύνουμε τέτοιες συζητήσεις γιατι μπορεί να έγιναν απο παλιούς αλλά και οι νέοι έχουν δικαίωμα να μοιραστούν απόψεις και κουβέντες και να γνωριστούν καλύτερα μέσα απο αυτό με τα υπόλοιπα μέλη.Το να ξεθάψει κάποιος το θέμα αυτό και να ποστάρει κάτι ναι μεν διαβάζει τις απόψεισ των άλλων αλλά μια πρόσφατη κουβέντα νομίζω είναι πιο ευχάριστη και πιο "live".¶σε που πολλές φορές τα θέματα μπορεί να είναι τόσο παλιά που να μην αντικατοπτρίζουν τις σημερινές απόψεις :wink: :D

γιατι τα θεματα δεν θα εχουν το ιδιο ενδιαφερον για νεα και για παλιοτερα μελη.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάντως για να είμαι ειλικρινής τον κύριο δεν τον ήξερα :oops: όπως και πολλούς άλλους που κατά καιρούς κάποιοι έχουν ανεβάσει videos τους.

Μια πρόταση που μου ήρθε είναι να δημιουργηθεί μια θεματική ενότητα στο site που να έχει αναφορές σε μεγάλους μουσικούς που θα "έπρεπε" να γνωρίζουν κάποιοι σαν κι εμένα :oops:

Αυτά τα links πρέπει να υπάρχουν όχι μόνο μέσω της αναζήτησης σε παλιά θέματα αλλά κατηγοριοποιημένα και εύκολα προσβάσιμα για εκπαιδευτικούς λόγους.

 

Υ.Γ. Πάντως ο τύπος όντως τα σπάει :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......εγώ τρελλάινομαι με τον τόμμυ και τον αδελφό του,είχα ανεβάσει παλιότερα κατι videos,αυτό νομίζω δεν το έχετε δεί,προσωπικά μου αρέσει πολύ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KjG1lHjgPWU

 

 

...και δεν βαριέμαι ποτέ να τα ξαναβλέπω ή ν'ακούω σχετικά :wink:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απτους καλυτερους ακουστικους κιθαριστες ολων των εποχων ο tommy χωρις αμφιβολια.

για ακουστε και αυτων σε gypsy jazz καταστασεις.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
θελετε ' date=' απο τις κορυφες ?

 

[/quote']

 

Και κάπου εδώ παρατάμε την κιθάρα :lol: :lol: και αρχίζουμε το πλέξιμο :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελετε ' date=' απο τις κορυφες ?

 

[/quote']

 

Και κάπου εδώ παρατάμε την κιθάρα :lol: :lol: και αρχίζουμε το πλέξιμο :lol: :lol:

 

Τώωωωωωωωωωωωραααααα............... Εγώ έχω φτιάξει ήδη εφτά ζιπουνάκια και τρεις ζακετούλες...... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελετε ' date=' απο τις κορυφες ?

 

[/quote']

 

Και κάπου εδώ παρατάμε την κιθάρα :lol: :lol: και αρχίζουμε το πλέξιμο :lol: :lol:

 

Τώωωωωωωωωωωωραααααα............... Εγώ έχω φτιάξει ήδη εφτά ζιπουνάκια και τρεις ζακετούλες...... :cry:

Εγώ παιδιά, βλέποντας τα ανωτέρω βιντεάκια βγήκα έξω, πήγα στο Praktiker , πήρα ένα ωραίο διδεροπρίονο και αρχίζω να κόβω ένα ένα τα δαχτυλάκια μου.... Δεν νομίζω να μπορέσω ποτέ να παίζω έτσι, οπότε δεν μου χρειάζονται. Το βράδι που θα πάω σπίτι θα κάψω τις κιθάρες μου στο τζάκι. Να αξιοποιηθούν κι όλας....

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου