Προς το περιεχόμενο

Baja Telecaster online buy


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κύριοι Καλημέρα σας

 

Έριξα μια ματιά στον Thomann για την Classic Player Baja Telecaster και δεν την βρίσκω πουθενά.

Σε παλαιότερο Θέμα κάποιος είχε αναφέρει ότι μοσχοπουλιέται σαν κουλούρια

στο Thomann αλλά μάλλον ο φούρναρης μας τελείωσε. Μήπως ξέρε που αλλού μπορώ να την βρώ στο Internet για να τσεκάρω τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παίζει με τα προϊόντα.. Εγώ έστειλα mail πάντως και μου πανε πως αυτό που ήθελα θα το ξαναφέρουν στα μέσα Ιουλίου.. Στείλε ένα e-mail και ρώτα τους..

 

edit: Δες και εδώ:http: http://www.musicstore.de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μοσχοπουλιέται σαν κουλούρια

 

αυτο ισχυει.δυστυχως μολις τους ερθει το στοκ φευγει μεσα σε μια μερα... :!:

 

επειδη ομως σε συμπαθησα μια και γουσταρεις τη ΣΩΣΤΗ κιθαρα :lol: να

 

ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΗ

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk σε ευχαριστώ πολύ.........(η γνώμη του παλιού μετράει για να μην φάει ο νέος τα μούτρα του).

 

Γιά δώσε τα φώτα σου ποιά θεωρείς ποιο καλή από τις 3

(διότι σε προηγούμενα Θέματα με έχουν μπερδέψει ποιο πολύ).

1) Classic Player Baja Telecaster Desert Sand (10)

2) Special Ed. Lite Ash Tele MN Natural (9.0)

3) Squier Vintage Mod.Tele SH Black (Duncan Pickups) (8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμμια σχεση μεταξυ τους,

 

η Baja ειναι ΤΕΛΕ ΜΕ .....^%^%$% :oops: οι αλλες απλως συμπαθητικες εως καλες τελε :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Baja και ξερο ψωμι λοιπον :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε για να δεις όντως ποια θές πρεπει να παίξεις πρωτα...Πηγαινε σε κανα μαγαζακι να δεις πια σου αρεσει πιο πολύ και μετά παραγγειλε την απ'το 8O "Ιντουρνετ" 8O (που λεει και ενας μπάρμπας μου)!!!Γιατί 1000 ατομα να ρωτήσεις ο καθένας διαφορετική γνώμη θα σου πεί!!

:) Αντε καλές αγορες και καλόπαιχτη... :D :D :D

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Φιλε για να δεις όντως ποια θές πρεπει να παίξεις πρωτα...Πηγαινε σε κανα μαγαζακι να δεις πια σου αρεσει πιο πολύ και μετά παραγγειλε την απ'το 8O "Ιντουρνετ" 8O (που λεει και ενας μπάρμπας μου)!!!Γιατί 1000 ατομα να ρωτήσεις ο καθένας διαφορετική γνώμη θα σου πεί!!

:) Αντε καλές αγορες και καλόπαιχτη... :D :D :D

 

Χωρίς να διαφωνήσω με αυτό που λες περι δοκιμής, θα ήθελα να επισημάνω ότι η λογική "πάω στο μαγαζί μόνο για να δοκιμάσω και μετά στο PC για να ψωνίσω" δεν με βρίσκει εντελώς σύμφωνο.

 

Δεν είπαμε να ανεχόμαστε και κοροϊδίες, αλλά μία καλή σχέση με ένα μαγαζάτορα που αναπτύσσεις σιγά-σιγά με τα χρόνια, είναι ωφέλιμη και για σένα και για το μαγαζάτορα.

 

Προσωπικά γνωρίζω πόσο κάνουν τα διάφορα πράγματα στα δικτυομάγαζα...αν η τιμή του ντόπιου μου φανεί "άδικη" για την τσέπη μου, το λέω φιλικά και δεν ψωνίζω.

Αν όμως αυτός μου δίνει τη δυνατότητα να δοκιμάζω ότι φέρνει, (κάτι που βεβαίως δεν προσφέρει κανένα δικτυομάγαζο) αισθάνομαι ηθικά υποχρεωμένος κάθε λίγο καιρό, να βγάζει κι αυτός λίγο κέρδος σε κάτι που αγοράζω.

¶σε που πολλές φορές έχω πάρει διάφορα πράγματα σε τιμές καλύτερες απ' του Θωμά το μαγαζί.

 

Υ.Γ. Συγνώμη για το off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενταξει ούτε εγώ είμαι της λογικής παω στο μαγαζι να δώ και μετά αγοράζω on-line αλλα εφ'όσον μιλάμε για Fender αναγκαστικά θα πάει στο Στόλλα(a.k.a κλέφτης και αρματωλός) :lol: :lol: :lol: Αρα δεν παίζει η περίπτωση να του τη δώσει ποιο φθηνά απ'το δικτυομάγαζο ή έστω λίγο πιο πάνω απ΄την τιμή του δικτυομάγαζου...Και δεν μιλάω για τα υποκαταστήματα γιατι κατι πρέπει να βγάλουν και αυτοί αρα η τιμή θα πάει στου διάολου τη μάνα... :!: :lol: :lol: 8O Sorry και 'γώ για το offtopic.

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου