Προς το περιεχόμενο

Roland service


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Administrator

Δεν είναι επίσημο service και ούτε αναλαμβάνει τέτοιες δουλειές. Δίπλα του ακριβώς είναι το κατάστημα της Roland και γι αυτό μάλλον το μπέρδεψες.

Ιδού και η επίσημη απάντηση:

 

http://www.stollas.com/service.asp

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αγορινα δεν το μπερδεψα.Εγω το δικο μου Fantom X8 εκει το πηγα και το εφτιαξε.Αλλοστε το διπλα μαγαζι ειναι δικο του και αυτο.

Πως θα μπορουσα να το μπερδεψω αφου πηγα το δικο μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αγορίνα, η πολιτική της αντιπροσωπείας όπως θα διάβασες στο λινκ που σου παρέθεσα στο site τους είναι να πηγαίνουμε το μηχάνημα σε περίπτωση βλάβης στο κατάστημα όπου έγινε η αγορά.

Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι και το service εκεί.

Αυτοί το στέλνουν στο service.

Τέλος πάντων σωστά έκανες και το πήγες εκεί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
apla theorisa ligo akribo to na allakso lastixakia sto mother keyboard me 250 euro... Ektos an toso exoune pai oi times ke se alla service allon eterion ke den to pira xampari...
Γκρηκ πλιζ...

 

Είναι κομμάτι... ακριβό για να μη πω κάτι άλλο. 8O

 

Αλλά η αντιπροσωπεία έχει την εξής "εξήγηση" στο site της:

 

________________________________________________________

 

Εξουσιοδοτημένα κέντρα service:

 

Πάτρα

Κεντρικό service - Nέα Eθνική Oδός Πατρών Αθηνών 155, Τηλ.2610 435400

 

Αθήνα

Μανώλης Χναράκης - Φειδίου 2, Τηλ.210-3303579 (Roland).

Κώστας Καιμάκης - Τηλ.210-7223517, 6977927614 (Ενισχυτές).

 

Θεσσαλονίκη

Αθανασίου Παναγιώτης - Ιωαννίνων 41, Τηλ.2310-868772 - 6938061999

 

 

 

Τα εξουσιοδοτημένα κέντρα service, λειτουργούν με άδεια της Βενέδικτος Στόλλας όσον αφορά την γνησιότητα των ανταλλακτικών και την δυνατότητα γνώσης και εκπαίδευσης τους στην επισκευή και συντήρηση των προϊόντων που αντιπροσωπεύουμε.

 

Εγγυόμαστε για την ποιότητα της δουλειάς και όχι για την χρέωση της επισκευής. Ο λόγος είναι ότι οι παρεχόμενες υπηρεσίες διαφέρουν και γι αυτό δεν μπορούν να μπουν σε καλούπια ακριβούς τιμοκαταλόγου.

 

Στο κεντρικό μας service στην Πάτρα, οι τιμές είναι προσιτές και ελέγχονται με γνώμονα την λογική χρέωση του service και την εξυπηρέτηση του πελάτη. Στα εξουσιοδοτημένα service οι χρεώσεις βγαίνουν από τους ιδιοκτήτες τους και δεν μπορούμε να παρέμβουμε 100%.

Αν αισθάνεστε ότι η χρέωση στα εξουσιοδοτημένα service είναι αδικαιολόγητα ακριβή, επικοινωνήστε μαζί μας.

 

__________________________________________________________

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το έχω διαβάσει αυτό αλλά δεν θα κάτσω να κάνω τον σπιούνο στην Στόλλας ΑΕ όσον αφορά τις τιμές των συνεργατών της. Και μετά άμα ξαναπάω για service να περιμένω κανά δίμηνο (για τιμωρία....) Ο χώρος είναι μικρός και γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Η Στόλλας λέει βλακείες... δηλαδή άμα πάρω εγώ τη Νάκας με φρανσάιζ στο Καρπενίσι πχ. θα πουλάω όσο θέλω? Δεν πάει έτσι. Την φάκα την έχουμε καταλάβει. Επειδή οι εταιρίες έχασαν την αποκλειστικότητα των πωλήσεων τα παίρνουν από το service. Αυτό που θέλω είναι να μου πει κάποιος εάν ξέρει τα ανεπίσημα service για roland. Τα επίσημα τα ξέρουμε.... Και αν δεν υπάρχει να πάρω ένα mother από το Νάκα να τελειώνει η ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παιδια πιστευεται πραγματικα στα εξουσιοδοτιμενα service στην Ελλαδα?Εγω παντως πιστευω οτι δεν τους στελνουν σε ειδικα σεμιναρια για εκπαιδευση.Ανταλακτικα μαϊμου υπαρχουν?Η εμπειρια μου απο Γερμανια οπου υπαρχει service στο επισκευαζουν παντα με γνησια ανταλακτικα.Αρα για να κλεισω το πηγαινω οπου υπαρχει service και αν δεν το επισκευασει καλα θα το ξαναπαω.Οι αποκλειστικοτητες ειναι χαζομαρα και μας εκμεταλευονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου