Προς το περιεχόμενο

Αγορές μέσω Internet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε όλους!

Είδα σε κάποια άλλα θέματα σχετικά με αγορές μέσω internet και πιο συγκεκριμένα από τον Thomann. Το site του το ήξερα αλλά ήθελα να σας ρωτήσω, πως πληρώνετε? Αναγκαστικά με πιστωτική κάρτα?

Ευχαριστώ!

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλά ρωτάω κάποιους που έχουν εμπειρία.

Για παράδειγμα στο site λέει για το Cash On Delivery.Αυτο ισχύει για την Ελλάδα, δηλαδή κάτι σαν αντικαταβολή?

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα δεν εχω παρει τιποτα ακομη απο εκει οποτε δεν ξερω να σου πω.αλλα εχει συζητιθει ξανα το θεμα και αν ψαξεις σε παλιοτερα post θα βρεις τις απαντησεις που χρειαζεσαι.ειναι αρχη του νοιζ(και πολυ σωστη)να μην επαναλαμβανονται τα ιδια θεματα...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Βrightoutside, εχω αγορασει αρκετες φορες και απο thomann και απο musicstore. Κανενα προβλημα. Cash on delivery δεν ειναι εφικτο για την Ελλαδα. Εχω πληρωσει και με πιστωτικη αλλα και με εμβασμα μεσω τραπεζης. Στους τροπους πληρωμης στο καθε site εχει τα στοιχεια του τραπεζικου τους λογαριασμου. Πας με αυτα στη τραπεζα σου και αυτη μεταφερει τα χρηματα απο το λογαριασμο σου στο δικο τους. Αυτη η διαδικασια εχει καποια εξοδα (12euro αν θυμαμαι) τα οποια ή τα πληρωνεις εσυ ή αυτοι ή τα μοιραζεστε. Στη δικη μου περιπτωσει χρεωνω παντα αυτους χωρις προβλημα.

Υπολογιζε καμια 10-15 μερες να σκασουν στο ταχυδρομειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου