Προς το περιεχόμενο

Οταν το ταλεντο δεν κρυβεται...


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω πετυχει καμποσους πιτσιρικαδες στο youtube να παιζουν αρκετα προχωρημενη κιθαρα για την ηλικια τους....οι περισσοτεροι ομως υστερουν στο "feel" λογω ανωριμοτητας (λογικο ειναι)...ο συγκεκριμενος ομως...http://www.youtube.com/watch?v=5h1fj2NEmK8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό που έκανε σε 'μένα εντύπωση από το όντως εντυπωσιακό από μουσικής πλευράς βίντεο είναι το σύρμα που κλείνει ουσιαστικά το παιδάκι μέσα σε ένα περιορισμένο χώρο. Σαν κοτέτσι είναι. Ελπίζω πίσω από το παίξιμο του μικρού να μην κρύβεται οποιουδήποτε είδους κακομεταχείριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω πίσω από το παίξιμο του μικρού να μην κρύβεται οποιουδήποτε είδους κακομεταχείριση.

 

Το "παιδάκι" είναι 17 χρονών και στο βίντεο ήταν 15,νομίζω οτι μπορούσε να ξεφύγει απο μισό μέτρο σύρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή παρατήρηση αλλά προς τι το σύρμα τότε; Σίγουρα θα υπάρχει κάποια πιο λογική εξήγηση αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν αποκλείεται. Κάτι τέτοια έχω δει στο αντίθετο. Και καλά δημιουργούν 1 χώρο και βάζουν τα παιδιά μέσα, ώστε να μην κάνουν καμιά ζημιά όταν έχουν κόσμο στο σπίτι πχ. Αν θυμάμαι κάτι τέτοιο παίζει να δείχνει και στο rugruts 8O

Ίσως να υπάρχουν τπτ σκανταλιάρικα μικρά εκεί τριγύρω.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει το feeling του πιτσιρικα!Κυριε επιθεωρητα μου,δεν

ειναι δα και 15.. :lol: Σε αυτο το βιντεο πάντως δεν έχει σύρματα η καρδιά μου να με κλείσει :lol: :lol: Το παιδι είναι απλά φαινόμενο.Μου θυμίζει εμένα στην ηλικία του :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιδι είναι απλά φαινόμενο.Μου θυμίζει εμένα στην ηλικία του
GO...GO....GO....Jaco Pastelius!!......................(μαγκες τετοια χωρισματα συνηθως μπαινουν και για να αποτρεψουν την προσβαση σε "ζημιαρικα" κατοικιδια...σκυλους, γατες κλπ)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου