Προς το περιεχόμενο

Ξέρετε κάτι για το CafePress.com;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι όμως εγώ θέλω να τα πουλάω...

 

Νομίζω πως βιάζεσαι αρκετά.. :wink:

 

Xαιρομαι που με προλαβες, γιατι ησουν ευγενικος.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδιά; Το μαγαζί αυτό που θέλω να κάνω θα πραγματοποιηθεί σε ένα χρόνο και κάτι ψιλά. Αλλά ψάχνω από τώρα λύσεις. Τελικά το cafepress.com μπορεί να με βοηθήσει;

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδιά; Το μαγαζί αυτό που θέλω να κάνω θα πραγματοποιηθεί σε ένα χρόνο και κάτι ψιλά. Αλλά ψάχνω από τώρα λύσεις. Τελικά το cafepress.com μπορεί να με βοηθήσει;

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο πιο ωμά μπορώ: Σε ξέρει κανείς; Έχεις καμιά άλλη δουλειά; Προώθηση πως θα γίνει; ¶ντε μπήκαμε σε μια από αυτές τις εταιρίες που "πουλούν" δίσκους με το κιλό, τάχα της θα μας προωθήσουν; Ή θα τα πουλήσεις σε σένα στη μάνα σου και σε κανά κολλητό σου; Τουλάχιστον με το τσάμπα στο στάδιο που είσαι, μπορεί να σε ακούσουν και 10 άτομα παραπάνω

 

Όσο για τον 1 χρόνο και κάτι ψιλά, απλά να σου πω ότι ως χρονολογία της τεχνολογίας ισοδυναμεί με αιωνιότητα... Οπότε καλά κάνεις και ψάχνεσαι, αλλά 1ον μην μπουχτίζεις και 2ον μην δεις κάτι τώρα και επαναπαυθείς σε αυτό. Του χρόνου μπορεί να μην υπάρχει ή να βγει κάτι καλύτερο :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σχολιασω και το "θελω να πουλησω την δουλεια μου, οχι να με ακουσουν", οταν οι περισσοτεροι κανουν π@πες για να μπορεσει να τους ακουσει περισσοτερος κοσμος και οχι για να πουλησουν.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου