Προς το περιεχόμενο

Αισθητική καταγγελία κατά τραγουδοποιου...


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε χρειάζεται καν να δείτε όλο το βίντεο...Στην αρχή είναι το ζουμί..

Ο ιερέας αυτός της μουσικής τέχνης δεν πήγε καν στο δευτερο preset του V-synth..Χρησιμοποιησε το πολύ χαρακτηριστικό preset 001 "Da V code" του οποίου ο ρόλος είναι να αναδείξει τις δυνατότητες της Variphrase τεχνολογίας..

 

Θα πείτε κάποιοι και τι έγινε....Για μένα έγινε, γιατί δείχνει το πόσο σέβονται τη μουσική αυτοι οι έμποροι που πλεον "πιασαν την καλή" και μας πετάνε ότι σκαρώσουν στα γρήγορα...

 

Για μένα είναι ξεκαθαρο το με πόση ειλικρίνεια και μεράκι γράφουν μουσική...

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε διαφωνώ επί της ουσίας, αλλά δεν μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει το 1ο preset? Απλώς επειδή είναι 1ο;

Να' ταν το μόνο έγκλημα...

 

Φιλικά

Ι CAN ONLY SHOW YOU THE DOOR, NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνώ επί της ουσίας, αλλά δεν μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει το 1ο preset? Απλώς επειδή είναι 1ο;

Να' ταν το μόνο έγκλημα...

 

Φιλικά

 

Μπορεί και παραμπορεί...απλά είναι καγκουριά μεγάλου βεγγαλικούς (που λεει και η διεθνής επιστήμων)...και το 2ο να'ταν δεν αλλάζει το πράμα....

Δεν είναι η σειρά....είναι η χρησιμοποιήση ενός διαφημιστικού sample...

 

Φυσικά δεν είναι το μόνο έγκλημά :)

 

Μηπως ομως ο τιτλος του thread ειναι καπως υπερβολικος και ισως και προσβλητικος??

 

Ναι ίσως...θα το αλλάξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνο ο τίτλος, όλο το ποστ είναι υπερβολικό.

 

Και το πρωτο preset μουσική βγάζει επίσης.

 

Πολύ ετοιματζίδικο για να μας πείσει ότι "εκφράζει την ανάγκη του για εξωτερίκευση βαθύτερων συνασθημάτων"

 

Δεν έχουμε να κάνουμε με κάποιον synth ήχο, αλλά με δαιφημιστικό sample της Roland...

 

Πολύ φθηνιάρικο και ρηχό κατα τη γνώμη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε ρε neeq.Εχω βαρεθεί το ψαγμένο-κουλτουριάρικο-εφετζίδικο στύλ που ακούω.Μπλιάχτσικας και κυρα κατίνα η χορευταρού ναουμ.

 

Βέβαια μια υπερβολή με το 1ο preset ντάξ την έχεις.Μπορεί απλά να το γούσταραν ετσι όπως είναι αλλά δεν ξέρεις κιόλας και περιμένεις απο ένα τέτοια σινάφι μια ανάλογη παγκακίσια συμπεριφορά πάνω στην "μουσική" του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προχειρότητα σε παρόμοιους "καλλιτέχνες" είναι ο κανόνας. Συνεπώς δεν μου κάνει καμμιά εντύπωση η χρήση ενός τόσο χαρακτηριστικού preset. Εδώ άλλοι βάζoυν αυτούσια τα demo κομμάτια των synth!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε ρε neeq.Εχω βαρεθεί το ψαγμένο-κουλτουριάρικο-εφετζίδικο στύλ που ακούω.Μπλιάχτσικας και κυρα κατίνα η χορευταρού ναουμ.

 

Βέβαια μια υπερβολή με το 1ο preset ντάξ την έχεις.Μπορεί απλά να το γούσταραν ετσι όπως είναι αλλά δεν ξέρεις κιόλας και περιμένεις απο ένα τέτοια σινάφι μια ανάλογη παγκακίσια συμπεριφορά πάνω στην "μουσική" του.

 

;) Ρε μην κολλάτε στο preset no1..Δραματικότητα του γραπτού λόγου είναι.... ;D

Η προχειρότητα σε παρόμοιους "καλλιτέχνες" είναι ο κανόνας. Συνεπώς δεν μου κάνει καμμιά εντύπωση η χρήση ενός τόσο χαρακτηριστικού preset. Εδώ άλλοι βάζoυν αυτούσια τα demo κομμάτια των synth!

 

:o :o Αυτό μου μένει να δω κι με κόβω να ζώνομαι με εκρηκτικά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου