Προς το περιεχόμενο

Έφυγε ο Louisiana Red


epikouris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα στη θλίψη της απώλειας για τη μουσική και την ιστορία του blues , νιώθω ευλογημένος που είχα την τύχη να του σφίξω το χέρι και να ανταλλάξω δυο κουβέντες μαζί του . Είμαι ευγνώμων στον Ηλία που μου έδωσε την ευκαιρία να μοιραστώ τη σκηνή για μερικά δωδεκάμετρα μαζί του .Ήταν απολαυστικός .

 

Καλή συνέχεια εκεί πάνω ..

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι του μπλουζ ρεπερτορίου πλην ελαχίστων ακουσμάτων που δεν περιελάμβαναν το άνθρωπο αυτό .Μπορεί και ξώφλτσα να είχα ακούσει δουλειές του ,αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν τον ήξερα,δεν τον είχα ψάξει .

Συμπονώ τον Ηλία που απ ότι καταλαβαίνω είχαν αναπτύξει φιλικές σχέσεις μέσω μουσικής και δια ζώσης ,γιατί ο Ηλίας είναι μια ψυχούλα- κι ας μην έχουμε γνωριστεί προσωπικά- ,πείτε τη μπλουζ ,ξέρω γω?

 

ΥΓ καταντάει αηδεία αυτό το R.I.P ρε παιδιά ,ήμαρτον δλδ,πείτε κάτι διαφορετικό,αν μη τι άλλο δείχνει προχειρότητα και αδιαφορία .Συγνώμη κιόλας ,αλλά στη κηδεία μου δεν θάθελα να ακουστεί R.I.P ,ξέρω δεν θάμαι να το ακούσω ,αλλά οι άνθρωποί μου μάλλον θα σας αρχίσουν στις σφαλιάρες  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου