Προς το περιεχόμενο

Προσοχή! Υπουλη χρέωση από διαφήμιση.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχήν ζητώ συγγνώμη που αναφέρω το θέμα μου εδώ αλλά δεν ξέρω που πρέπει να το αναφέρω.

 

Λοιπόν,

στις σελίδες του Music Tech/ Guitars, Bass & Amps υπάρχει διαφήμιση που αναφέρει

"Δωρεαν ενδειξη χαμηλης μπαταριας στο κινητό σου"

 

οταν την χτυπήσεις και πάς στην σελίδα της, σε προτρέπει να ακολουθήσεις τρία βήματα (με κυριότερο το να δώσεις τον άριθμό του κινητού σου) και ακριβώς κάτω από το κουμπί "κάντε κλικ εδώ" αναφέρει με ΜΑΥΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ το εξής:

 

"Κατανοώ ότι με την αποδοχή των παρόντων όρων και προϋποθέσεων και τη χρήση αυτής της υπηρεσίας, θα επιβαρύνομαι με χρέωση έως €8,- ανά εβδομάδα, μετά την παραλαβή του δωρεάν '.sound;"

 

το βρίσκω πού ύπουλο και η γνώμη μου είναι ότι τουλάχιστον θα πρέπει να αποσυρθεί η διαφήμηση από το Noiz

 

 

Ευχαριστώ για την προσοχή σας και ελπίζω να μην έδωσε κανείς το κινητό του πριν διαβάσει τα μαύρα γράμματα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είχα σκοπό να δώσω καν σημασία στη διαφήμιση, αλλά μόνο και μόνο που το έκανες να φανεί σα συνωμοσία, έπρεπε να το πατήσω...  :P

 

Μάπα το καρπούζι, πάντως... 8 Ευρώ για μια μπούρδα; Βλάκες ψάχνουνε.  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως πολυ πονηρος ο τροπος που καλυπτονται τα μικρα γραμματα απο χρωματικο layer αν κ πιο κατω λεει πως το πρωτο ειναι δωρεαν κ μετα χρεωνεσαι!! Σιγουρα καποιοι θα την πατησουν αλλα θα ειναι αποκλειστικα υπευθυνοι οι ιδιοι!!!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δώστε url ρε παίδες να την ελέγξω και να μπορέσω να τη διακόψω αν ισχύει τέτοια λαμογιά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου