Προς το περιεχόμενο

oem software????


stratigos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακριβος αυτο φιλε επειδη ειναι on line.εχω ακουσει για μουφες προιοντα σε e shops.για mkii και pioneer dj cdplayers κ.α.. Βεβαια δικαια θα μου πεις δεν εχουν δηλομενα τα ονοματα τους την εδρα της εταιριας (αν υπαρχει)κτλ?Δεν τους κανουνε καμια μηνυση πελατες η technics η steinberg κτλ. το πιο πιθανο ειναι να ειναι η εδρα σε καμια τελειως ακυρη χωρα και να την τρεχουν εκει την δουλεια και αντε βρες τους.παντως σε μερικα προιοντα συμφαιρει πολυ το ιντερνετ αλλα να ψωνιζεις μονο απο σιγουρα μαγαζια οταν βρισκεις κατι καλο κανε κανα search το ονομα του μαγαζιου να δεις αν εχει ψωνισει απο εκει ΄λαος΄ και τι λενε

 

Γενικα ειμαι πολυ προσεκτικος και αγοραζω πραγματα απο το internet και μεχρι σημερα δοξα το θεο, ολα καλα! Σιγουρα αν ηταν να αγορασω κατι απο κει θα το εψαχνα πολυ το θεμα...   :)

 

Κατι ακομα λοιπον αφου αυτο δεν μας εκατσε. Καπου που να βρω το cubase πιο φθηνα κλπ (αυεντικο εννοειται)?? Με ενδιαφερει η εκδοση 4 και οχι η 5, οποτε φανταζομαι οτι ειναι πιο φθηνη η 4 ουτος η αλλος.

 

Καποια στιγμη ειχα μιλησει και με τον ελληνα που ειναι στο thomman επειδη ειμαι φοιτητης, αν μπορω να αγορασω καποια education version, και θυμαμαι μου ειχε πει οτι μπορω, αλλα δεν θυμαμαι τι πρεπει να κανω. Και τον ειχα ρωτησει μαλιστα αν εχει σημασια τι σχολη σπουδαζω, του ειπα οτι ειμαι τει πειραια και νομιζω ειπε οτι καλυπτομαι και δεν εχει σημασια. Βεβαια δεν ξερω αν οι edu εκδοσεις σου δινουν ολα τα δικαιωματα πχ επαγγελματια κλπ. Οποιος μπορει να με βοηθησει γενικα, και που μπορω να βρω το cubase 4 αν υπαρχει καπως πιο φθηνα και αν καλυπτομαι με edu version και ποια ειναι τα συν και τα πλην. Ευχαριστω, να ειστε καλα για την ανταποκριση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

H EDU εκδόσεις συνήθως (αλλά όχι πάντα) δε σου δίνουν τα ίδια δικαιώματα (και καλά) με τις πλήρεις εκδόσεις. Πχ. από EW σου λέει κανονικά ότι ΔΕ μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα (το EDU) για εμπορικούς σκοπούς. Τώρα πως θα σε ελέγξει κάποιος, αυτό είναι άλλο θέμα...

 

Το ξαναλέω: Μίλησε με την steinberg για να σου λυθούν όλες οι απορείες. Πάντως, απ'ότι ξέρω φοιτητική έκδοση αγοράζεις ότι σχολή και να είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H EDU εκδόσεις συνήθως (αλλά όχι πάντα) δε σου δίνουν τα ίδια δικαιώματα (και καλά) με τις πλήρεις εκδόσεις. Πχ. από EW σου λέει κανονικά ότι ΔΕ μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα (το EDU) για εμπορικούς σκοπούς. Τώρα πως θα σε ελέγξει κάποιος, αυτό είναι άλλο θέμα...

 

Το ξαναλέω: Μίλησε με την steinberg για να σου λυθούν όλες οι απορείες. Πάντως, απ'ότι ξέρω φοιτητική έκδοση αγοράζεις ότι σχολή και να είσαι.

 

Να εισαι καλα Νικολα. Μου ελυσες την απορια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμαθα και τι ειναι η εκδοση dsp για τα windows. Τα dsp μπορεις να τα ενεργοποιησεις σε ενα pc μονο παντα (κλασσικα) αλλα μονο 3 φορες το χρονο, format δηλαδη κλπ ενω τη retail εκδοση οσες φορες θες την ενεργοποιεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου