Προς το περιεχόμενο

New Video - Stel Andre!


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα! Λοιπον ειπα να παρω μερος και σε αυτο τον διαγωνισμο, αν κ λιγο καθυστερημενα.  Παραθετω το βιντεο. Καθε σχολιο ευπροσδεκτο!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε Steltrucci, πολύ ωραίο σόλο!

Άψογο παίξιμο, πολύ ωραίες, μελωδικές φράσεις.

Λίγο τα swells (τελευταίες 3-4 νότες) δεν μου ακούστηκαν στην ίδια ένταση με τα υπόλοιπα, αλλά no harm done!

Συγχαρητήρια και πάλι και καλή επιτυχία στο διαγωνισμό!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο μπράβο, καλή επιτυχία.  ;) μόνο στο μέρος από 42 μέχρι 54 δεύτ. θα ταίριαζε κάτι πιό γρήγορο επειδή το κομματάκι είναι σχετικά αργό σε όλα τα μέρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια! Ναι στο τελος δε μου κατσε καλα και mutαρα λιγο παραπανω. Ε μπηκα τελευταια στιγμη στο διαγωνισμο, εγραψα οτι μου ηρθε χτες 12 παρα το βραδυ εκανα κ λαθακια. Αλλα το διασκεδασα!  ;D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό το backing πέρνει πολλές ιδέες . όπως κλίμακες Akebono, Hirajoshi για να του δώσει Japanese feeling κούρδισμα σε ρε για καλύτερo bending και tapping στην F.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι όπως και στα προηγούμενα σου, πολύ καλός και σου εύχομαι καλή επιτυχία  :)

 

 

ευχαριστω πολυ φιλε! ειχα μερικα λαθακια αλλα ημουν πολυ βιαστικος για να το ανεβασω χτες. Παρολαυτα χαιρομαι πολυ εχει θερμη αποδοχη!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλησπερα! Λοιπον ειπα να παρω μερος και σε αυτο τον διαγωνισμο, αν κ λιγο καθυστερημενα.  Παραθετω το βιντεο. Καθε σχολιο ευπροσδεκτο!

και εγώ λίγο καθυστερημένα έχω να πω ότι το video είναι στα top 70:το έχει η playilist του MayonesTube στα semi-finalists είναι το βίντεο 56:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLhUj0ccCok0bVu3UybkFtXVv-YWco9GSI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ λίγο καθυστερημένα έχω να πω ότι το video είναι στα top 70:το έχει η playilist του MayonesTube στα semi-finalists είναι το βίντεο 56:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLhUj0ccCok0bVu3UybkFtXVv-YWco9GSI

 

Τωρα το ειδα κι εγω που το ανεβασες. Δε το ξερα οτι ημουν εκει. Καλη φαση  :D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:Dμεγάλο επίτευγμα για τόσους διαγωνιζόμενους που είχε ο διαγωνισμός :D βλέπω ενημερώθηκε και ο τίτλος βασικά το έψαχνα το βίντεο στα τοπ 70 και τελικά το βρήκα...πως και αποφασίστηκε τελευταία στιγμή για το take ? α και το φόντο από πίσω είναι με green screen ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου