Προς το περιεχόμενο

free drum lessons... scam η αληθεια?


predatorGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια,

 

βρηκα ενα site, το www. freedrumlessons. com

που εχει μερικες βασικες ασκησεις για αρχαριους και μετριους drummer.

στο youtube ειδα οτι μπορει κανεις να λαβει πιο προχωρημενες ασκησεις δηλωνοντας την διευθυνση e-mail του. το ολο interface (get my FREE SECRET lessons κλπ) με προδιαθετει πως προκειται για scam, ειτε βομβαρδιζοντας με με spam mails ειτε αν κλικαρω το confirmation link να μιλαμε για κανα fishing site η ακομα και καποιον ιο trojan.

 

επειδη με ενδιαφερει παρα πολυ το θεμα μιας και θελω να βελτιωσω το skill μου στα τυμπανα, εχει δοκιμασει κανεις αυτα τα secret lessons και μπορει να μας πει αν ειναι ασφαλες?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά. Να πουλήσουν dvd θέλουν. Κάθε μέρα email και από "κρυφά μαθήματα" 2 το μήνα. Και το ένα είναι συμβουλές για εξάσκηση. Π@π@ριές δηλαδή.

www.myspace.com/kostasbasdanis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε ουσιαστικα σε βομβαρδιζουν με διαφημιστικα για τα dvd τους... καλα το μηριστικα.

παντως το free content του site ειναι αρκετα καλο και με βοηθησε πολυ.

λογικο ειναι να μην το κανουν ομως για την ψυχη της μανας τους!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα DVD θέλουν να πουλήσουν αλλά σαν free lesson καλά ήταν...

 

Σου δείχνουν κάποια πράγματα και μετά σε δελεάζουν να αγοράσεις

 

Πάντος φίλε για έμενα το παν είναι ο δάσκαλος να το θυμάσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα δασκαλο πολυ παλια αλλα τελικα το θεμα ειναι να εχεις ορεξη να δουλεψεις. πανω κατω τα  ιδια patterns και τα ιδια grooves θα σου δειξει και αυτος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια,

 

βρηκα ενα site, το www. freedrumlessons. com

που εχει μερικες βασικες ασκησεις για αρχαριους και μετριους drummer.

στο youtube ειδα οτι μπορει κανεις να λαβει πιο προχωρημενες ασκησεις δηλωνοντας την διευθυνση e-mail του. το ολο interface (get my FREE SECRET lessons κλπ) με προδιαθετει πως προκειται για scam, ειτε βομβαρδιζοντας με με spam mails ειτε αν κλικαρω το confirmation link να μιλαμε για κανα fishing site η ακομα και καποιον ιο trojan.

 

επειδη με ενδιαφερει παρα πολυ το θεμα μιας και θελω να βελτιωσω το skill μου στα τυμπανα, εχει δοκιμασει κανεις αυτα τα secret lessons και μπορει να μας πει αν ειναι ασφαλες?

 

 

 

Ειναι ασφαλέστατα.Το καλύτερο σαιτ του ειδους του κατα τη γνωμη μου

Στο λεει αυτο καποιος που τυγχάνει να ξέρει και λίγο παραπάνω τον Jared Falk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε ενα καινουριο μαιλ και δωστο

 

Στο 10minutemail.com μπορείς να φτιάξεις ένα email για 10 λεπτά μόνο. Μπορείς να λαμβάνεις κανονικά email αλλα δε μπορείς να στείλεις. Δε χρειάζεται ούτε register ούτε να δώσεις κανένα απολύτως στοιχείο. Το εμαιλ αυτό αυτοκαταστρέφεται σε 10 λεπτά.

 

Εγώ το χρησιμοποιώ συνέχεια για site που δεν είμαι σίγουρος

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο περιέργεια έκανα register και ορίστε το πρώτο μάθημα:

 

http://clicks.aweber.com/y/ct/?l=BG62k&m=9fx4J8F5m1tk5&b=GBj1CdeseKMPI98m3C8Enw

 

Επίσης είδα οτι σου στέλνει 1 βιντεάκι κάθε βδομάδα, οπότε το 10minutemail δε σε βολεύει. Αν δε θέλεις να δώσεις το δικό σου εμαιλ, καλύτερα να κάνεις ένα καινούργιο που να το έχεις μόνο για αυτό και για παρόμοια site.

 

ΥΓ. Αν παραβιάζω κάποιον κανόνα του forum, σβήστε το ποστ μου και κράξτε με άσχημα!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ναρκωτικά παίρνετε; Αφού λέμε ότι το έχουμε δοκιμάσει. Σου στέλνει e-mail τακτικά, τα (ελάχιστα) μαθήματα είναι γτπ και σου πλασάρει τα dvd και ότι από τότε μέχρι τότε θα είναι φθηνότερα και και και...

www.myspace.com/kostasbasdanis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου