Προς το περιεχόμενο

free drum lessons... scam η αληθεια?


predatorGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, ναρκωτικά παίρνετε; Αφού λέμε ότι το έχουμε δοκιμάσει. Σου στέλνει e-mail τακτικά, τα (ελάχιστα) μαθήματα είναι γτπ και σου πλασάρει τα dvd και ότι από τότε μέχρει τότε θα είναι φθηνότερα και και και...

 

Καταρχάς φίλε μου μην είσαι προσβλητικός. Συζήτηση κάνουμε

 

2ον Εσύ είπες την γνώμη σου (η οποία ήταν αρνητική) κάποιος άλλος όμως έγραψε πολύ θετικά σχόλια. Ποιόν απο τους 2 να πιστέψουμε? Οπότε μια δοκιμή μπορεί να μας πείσει και μας τους υπόλοιπους.

 

3ον Με τους τρόπους που προτείνουμε στον predatorGR, μπορεί ΚΑΙ να του φύγει η περιέργεια ΚΑΙ να μη χάσει τίποτα απολύτως.

 

 

Οπότε chill  ;)

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω οτι καλά είναι για κάποιον πολύ πολύ αρχάριο να πάρει μια γεύση του τι παίζει περίπου, αλλά κακά τα ψέματα δουλειά έτσι δεν γίνεται. Πρέπει να πάς σε δάσκαλο έστω και για λίγο. Μιλάω απο προσωπική εμπειρία, μην περιμένεις πας μακριά με βιντεάκια και email. Ούτε τις απορίες σου θα λύσεις έτσι ούτε τα λάθη σου θα διορθώσεις ούτε θα σου πεί κάποιος αν αυτά που παίζεις είναι σωστά.

Φιλικά πάντα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είμαι drummer οπότε μπορεί να μην είναι πολύ ορθή η άποψη μου αλλα νομίζω οτι θα είναι χρήσιμα για άτομα που ξέρουν 5-10 βασικά πράγματα και μπορούν να πάρουν ιδέες για καινούργια break και fills απο τέτοια βιντεάκια.

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ για τον τόνο προηγουμένως, απλά θεωρώ ότι είναι τελείως χαμένος κόπος το όλο ζήτημα. Ούτε εγώ είμαι ντράμερ. Παίζω όμως λίγο και τα βίντεο του σάιτ μου φάνηκαν εντελώς αρχάρια. Γράφτηκα για ένα μήνα, με πρήξανε στη διαφήμηση για τα dvd και μου έστειλαν δύο μαθήματα (ή ένα) το οποίο ήταν συμβουλές τύπου: να δουλεύεις με μετρονόμο και να επιμένεις στην μία άσκηση πριν πας στη δεύτερη και να ξεκινάς από αργή ταχύτητα και μετά να επιταχύνεις. Το δεύτερο μάθημα ή δεν υπήρξε ποτέ ή ήταν τόσο άσχετο που δεν το θυμάμαι. Να βοηθήσω θέλω πάντως, δεν έχω τίποτα με κανέναν.

www.myspace.com/kostasbasdanis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα email απο το freedrumlessons.com.

Aκόμα και εαν ζητήσεις να γραφτείς στο newsletter και να σε ενημερώνουν για νεα προιόντα ή να λαμβάνεις το secret lesson δε θεωρώ ενοχλητικό να λαμβάνω ένα email καθε 10 μερες μεσο όρο που να μου λεω για τις προσφορές των προίόντων.

 

Οπως ανέφερα έχω μιλήσει αρκετές φορές με τον Jared Falk και προσωπικά μου φάνηκε πολύ εντάξει άτομο.Μπορείς εξάλου να ζητήσεις να μη σου στελνει email.

 

To site εν κατακλείδι έχει πάρα πολλα βιντεο οπότε μπορείς απλά να μπείς και να βλέπεις αυτά ή να τα κατεβάσεις στον υπολογιστή σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος και με το site και με τα μαθήματα που σου στέλνει μέσω mail. Επίσης ενδεικτικά αναφέω οτι μου στείλανε σε 6 μήνες 30 περίπου βίντεο και από διαφημήσεις ελάχιστα πράγματα. Για μένα αξίζει 100% να δηλώσεις το mail σου. Στην τελική δεν χάνεις τίποτα απολύτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου