Προς το περιεχόμενο

No woman no cry - ταπεινο κοβερ


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αληθεια ειναι αδικω τον εαυτο μου, οταν ερχεται η ωρα να τραγουδησω στο μικροφωνο δεν ειμαι αυτος που ειμαι οταν τραγουδαω στην δουλεια, που παιρνω πολλες φορες θετικα σχολια, και επισης με αδικει το φτηνιαρικο μικροφωνο (χροια οτι να'ναι) και το Audacity (καθυστερηση οτι να'ναι).

 

Παντως ο Τσωρτσιλ ειπε "επιτυχια ειναι να πηγαινεις απο αποτυχια σε αποτυχια χωρις ελλειψη ενθουσιασμου".  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

~Κουφη Λεοπαρδαλη live~

 

Τερμα χαβαλες, δειτε το! Απο Power Rangers σε παραγγελια για Παντελο. Μα ποσο ωραια περναμε Πορτο Καρρας οεο!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εμπρος παιδια, γουσταρατε το βιντεο?  O0

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαχαχαχα, ετσι με βγαζει το μικροφωνο απ'τα Lid (που λενε στο χωριο μου) αγαπητε noe. Παντως μια θεογκομενα προηγουμενως με ρωτησε πως λεγεται ο τραγουδιστης.  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα, ετσι με βγαζει το μικροφωνο απ'τα Lid (που λενε στο χωριο μου) αγαπητε noe. Παντως μια θεογκομενα προηγουμενως με ρωτησε πως λεγεται ο τραγουδιστης.  ;D

αρα το τραγουδι πετυχε το σκοπο του! ;) >:D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πολύ καλύτερα. Τονικά είσαι σωστός (σχεδόν).

Το επόμενο βήμα είναι να τραγουδήσεις. Για την ώρα μιλάς.

Αφου το γουστάρεις το άθλημα γιατί δεν πας σε ένα δάσκαλο να σου μάθει μερικά πράγματα και να ξεκολλήσεις;

 

Υ.Γ. Φίλε μου τόσο αδιάφορο κοινό  για το τι συμβαίνει δίπλα του αλλά και περφόρμερ, δεν έχω ξανασυναντήσει. :laugh:

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου