Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγη twintone-1971 fender super reverb!


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου προτεινουν ανταλλαγες και επειδη εχω παρα πολλες προτασεις,αυτες που με προβληματιζουν πιο πολυ τις παραθετω να τις συζητησουμε

 

Μήπως πρέπει να σε προβληματίσει το γεγονός πως σου προτείνουν ανταλλαγές με τον koch?  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μήπως πρέπει να σε προβληματίσει το γεγονός πως σου προτείνουν ανταλλαγές με τον koch?  ;D ;D

xaxa ισχυει...κ εγω δε βρισκω λογο να τον δωσω...που εχει παει το GAS μου οεο?

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxa ισχυει...κ εγω δε βρισκω λογο να τον δωσω...που εχει παει το GAS μου οεο?

 

Έχω κι εγώ τον koch twintone πάντως και μπορώ να πω πως καταλαβαίνω ακριβώς τις ανησυχίες σου. Είναι καθαρά θέμα GAS νομίζω. Κάποιες φορές σκέπτομαι κι εγώ την αλλαγή, αλλά πάντα καταλήγω πως δεν υπάρχει λόγος να ψάχνομαι αφού κάνει τα πάντα και συμφέρει. Ο μοναδικός λόγος που θα σκεφτόμουν αλλαγή θα ήταν το βάρος του. Αν μάλιστα παίρνεις reverb / gain / volume boost από αυτόν και δεν είσαι φίλος με τα πετάλια (άρα είναι κι ο ήχος σου) τότε αν υπάρχουν συνεχώς live υπάρχει θέμα με την ματακίνηση. Τί σου λέω κι εγώ τώρα...  ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να σε προβληματίσει το γεγονός πως σου προτείνουν ανταλλαγές με τον koch?  ;D ;D

 

Πάντα κάποιος θα θέλει κάτι που δίνεις ειδικά όταν δίνεις κάτι καλό. Το θέμα είναι να θες και εσύ αυτό που δίνει αυτός. Κι εμένα πάντα ανταλλαγές μου προτείνουν αλλά όλα τα χρόνια που είμαι μέλος στο site μια ανταλλαγή έχω κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου