Προς το περιεχόμενο

To "μπα" μου από εδώ και πέρα στα off topic.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από εδώ και πέρα σκοπέυω να χρησιμοποιώ το "μπα" μου στα off-topic ποστς.

Αυτά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από εδώ και πέρα σκοπέυω να χρησιμοποιώ το "μπα" μου στα off-topic ποστς.

Αυτά.

 

Να δω τι θα κάνεις με τον Ταμταμ, ο οποίος βάζει "Διαφωνώ" σε ποστ μου στο οποίο συμφωνούσα με πρότασή του.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω τι θα κάνεις με τον Ταμταμ, ο οποίος βάζει "Διαφωνώ" σε ποστ μου στο οποίο συμφωνούσα με πρότασή του.

 

 

 

 

Αν είναι off topic θα του βάζω "μπα".

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους θέλουν να μάθουν πως να βάζουν σωστά το "μπα" τους ελάτε στο MPA academy στη Σιγκαπούρη.Ένα σύνολο από καταξιωμένους καθηγητές και κατάλληλα εκπαιδευμένο προσωπικό θα σας μάθουν όλα τα μυστικά του "μπα". Ελάτε τώρα. Χαμηλά δίδακτρα. Δεκτές και πιστωτικές κάρτες

 

0.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προσωπικά είμαι κατά του «μπα», «dislike» ή όπως αυτό διατυπώνεται/απεικονίζεται  με σύμβολα.

Οκ, το «συμφωνώ» ίσως να βολεύει για την αποφυγή άσκοπων posts, που απλά θα δήλωναν  συμφωνία.

 

Το «διαφωνώ» και το «μπα» υποδηλώνουν μια διαφωνία που αν περιορίζεται σε αυτά, μένει αναιτιολόγητος.

 

Υ,Γ, ό,τι «μπα» ή «διαφωνώ» έχω βαλει , έγιναν κατά λάθός (στην προσπάθειά μου να πατήσω κάτι άλλο στο κινητό μου)  και δεν μπορούσα να κάνω undo, νομίζω δε πως όλα τα "εβαλα" στον npap  ;D

 

 

edit:

 

Έχω δε την πεποίθηση ότι τα περισσότερα εξ αυτών, κατευθύνονται προς usernames και όχι προς posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το «διαφωνώ» και το «μπα» υποδηλώνουν μια διαφωνία που αν περιορίζεται σε αυτά, μένει αναιτιολόγητος.

Επίσης υποδηλώνουν και κομπλεξικούς κατά φαντασίαν σταυροφόρους που θα σώσουν τον κόσμο από τα οφτόπικ άλλων κακών μελών
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης υποδηλώνουν και κομπλεξικούς κατά φαντασίαν σταυροφόρους που θα σώσουν τον κόσμο από τα οφτόπικ άλλων κακών μελών

 

Για να ξέρετε ποιους διαβάζετε, ο βεργολυγερός Μαυροκόραξ με τα χίλια πρόσωπα και τα 2000 accounts έχει κατ' επανάληψη προασπίσει το χώρο από εμμονές και εμπάθεια κακών μελών.  :D :D

 

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω περιέργια να μάθω / να μου πείτε , ποιου μέλους είναι το χιλιοστό πρόσωπο και χιλιοστό account ο SpyrosMan που εμφανίζεται ξαφνικά όταν υπάρχει διαφωνία πολύ συγκεκριμένων μελών και μοιράζει τα "μπα" με το τσουβαλι

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ πάντως έχω περιέργια να μάθω / να μου πείτε , ποιου μέλους είναι το χιλιοστό πρόσωπο και χιλιοστό account ο SpyrosMan που εμφανίζεται ξαφνικά όταν υπάρχει διαφωνία πολύ συγκεκριμένων μελών και μοιράζει τα "μπα" με το τσουβαλι

 

Μην το κάνουμε προσωπικό, ούτε να αναλύσουμε τα "μπα" του καθένα και για ποιόν λόγο δόθηκαν.

 

Ο καθένας, εφόσον υπάρχει αυτη η δυνατότητα (κακώς για εμένα), ας κάνει χρήση όσο πιο "συνετά" μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου