Προς το περιεχόμενο

Rip Audiokostas


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Συμφορουμίτες, σας μεταφέρω το μήνυμα όπως μου ήρθε, δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω.

Λυπάμαι. Πολύ.

 

Είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ενημερώσω ότι ο φίλος μας Κώστας Παπαπάνος - Audiokostas μας άφησε σήμερα το πρωi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συμφορουμίτες, σας μεταφέρω το μήνυμα όπως μου ήρθε, δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω.

Λυπάμαι. Πολύ.

 

Είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ενημερώσω ότι ο φίλος μας Κώστας Παπαπάνος - Audiokostas μας άφησε σήμερα το πρωi.

Πραγματικά συλληπυτήρια.Έιναι πολύ δυσσάρεστο γεγονός.Είχα διαβάσει πολλά posts από το συγκεκριμένο μελος. :( ???

Με ένα απλό "google search"  μπορούμε να δούμε χιλιάδες πραγματα από το συγκεκριμένο μέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναπαυσου φιλε Κωστα .ΑΝΑΠΑΥΣΟΥ ΗΣΥΧΑ.Σε τετοιες στιγμες δεν βγαινουν τα λογια στο χαρτι η στο πληκτρολογιο.Τα συλληπητηρια στην οικογενεια του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε συ; Τι; Πώς

Μακάρι να μας πει ο LK αλλα οπως εγραψε δεν μπορει να πει τίποτα παραπάνω γιατί λυπάται.Είναι απολύτως λογικό.

Ήταν και πολυ νέος δυστυχώς ο audiokostas 51 χρονών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά δεν ξέρω λεπτομέρειες.

Ήξερα αφηρημένα ότι τον τελευταίο καιρό αντιμετώπιζε ένα θέμα…….

Και εγώ κεραμίδα έφαγα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΚ !!!

Δεν τον γνωριζα προσωπικα, αλλα 8 χρονια τωρα στο noiz ειχα σχηματισει την καλυτερη αποψη για τον audiokosta, παντα προθυμος να βοηθησει....τι να πεις πραγματικα...

 

ο θεος να αναπαυσει την ψυχη του, και κουραγιο στην οικογενεια του.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου