Προς το περιεχόμενο

προβλημα με σβησιμο μηνυματων στις αγγελιες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το εχει αντιμετωπισει κανενας αλλος?  επιλεγω μηνυματα και παταω το Χ πανω αριστερα και ενω μου βγαζει ενα μηνυματακι για διαγραφη μετα δεν γινεται τιποτα! κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εχει ξανασυζητηθεί στο παρελθόν:

 

Παιδιά, έχω εξηγήσει πως είναι ένα πρόβλημα που δεν λύνεται εύκολα και μπερδεύεται κάπου στις αναβαθμίσεις λογισμικού. Να μην μπω σε λεπτομέρειες καλύτερα γιατί έτσι κι αλλιώς το αποτέλεσμα σας αφορά. Δυστυχώς δεν προβλέπεται να λυθεί σύντομα. Είναι τόσο ενοχλητικό να διατηρείτε κάποια (όχι όλα) παλιά μηνύματα; Ετσι κι αλλιώς τα μεταγενέστερα μπορείτε να τα σβήνετε.

 

Σύντομα (πριν το καλοκαίρι ελπίζω) θα πάμε σε νέα πλατφόρμα που θα λύσει αυτά τα μικροπροβλήματα και θα προσθέσει νέες δυνατότητες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το έχω προσέξει αυτό.Έχω ομως ένα άλλο πρόβλημα θα το γράψω εδω αν ξερει κάποιος.Όταν ανεβάζω φωτογραφίες για ενα προϊόν δεν τις ανεβάζει ποτέ και τις 4εις μαζί.Πρέπει πρώτα να ανεβάσω τις 3είς και μετά την τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πριν παραπονεθούμε και διαρρήξουμε τα ιμάτια μας πνιγμένοι στο άδικο, ας διαβάσουμε πρώτα τι συζητάμε...

 

Μονο κάποια πολύ ΠΑΛΙΑ μηνύματα στις αγγελίες δεν σβήνονται.

Ολα τα υπόλοιπα σβήνονται.

Ασε δε που δεν "γεμίζουν" για να μην μπορείτε να δεχτείτε νεότερα.

 

 

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωτογραφίες πρέπει να ανεβαίνουν μια - μια.

Mία-μία τις ανεβάζω απλά ενώ βγάζει δίπλα το τικ μόλις φορτώνουν τα ΜΕΓΑΜΠΑΙΤ, μετά αν δεν κάνεις αποδοχή  να ανέβουν πρώτα οι τρεις και μετά η τελευταία,αν βάλεις και τις τέσσερις μαζί σου βγάζει ένα αιώνιο refresh τάχαμου ό,τι φορτώνουν αλλά δε φορτώνουν ποτέ.Καλό θα ήταν να προστεθεί και αυτό στην νέα πλατφόρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου