Προς το περιεχόμενο

Τι σας λέει ο νέος Δάντης σύντεκνοι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το ακουσα αποσπασματικα , για να δω σε τι αναφερονται τα σχολια καθως τα συγκεκριμενα ασματα ειτε τα καθαρα λαικα ειτε τα 'επικαλυμενα λαικα ' δεν ειναι στα ακουσματα μου

 

δεν μου αρεσει η ανατολιτικη - αραβικη αισθητικη στην μουσικη  , οποτε μουσικα δεν μου αρεσε .Ηχος και  αυτα τα λαικο γυρισματα μου προκαλουν μια ελαφρια ναυτια .

 

Σε καμια περιπτωση δεν τα απαξιωνω μουσικα ειναι πολυ δυσκολα και θελουν μεγαλο ταλεντο και σπουδη για να αποδοθουν σωστα , προσωπικα δεν μου αρεσουν . 

 

θεωρω οτι ειναι προσπαθεια του καλλιτεχνη η τελος παντων οποιου κινει τα νηματα για να κανει θορυβο και να συζητηθει . Προφανως ενα νεο κομματι , σαν τα αυτα που οι περισσοτεροι θεωρουν καλα κομματια απο τον συγκεκριμενο καλλιτεχνη ,  θα περναγε στα 'ψιλα την συγκεκριμενη εποχη . Οποτε θεωρηθηκε οτι κατι τετοιο μπορει να κανει μεγαλυτερη εντυπωση που ειναι και το ζητουμενο .

 

Ειναι τραγουδι σλογκαν , που βασιζεται στο βιδωμα φρασης στον εγκεφαλο του κοινου για να το επαναλαμβανει και οσο πιο τραβηγμενη η 'της εποχης ' ειναι αυτη η φραση ,τοσο πιο ευκολα γινεται αυτο . 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστευα ότι δεν θα ανέβαινε πιο πάνω το σκορ από αυτό

 

αλλά η ζωή μας κρύβει εκπλήξεις.

 

Καλά εννοείται αυτό , ισχύει για πολλά πράγματα

 

Μπορεί να μην τους χωνεύω ιδιαίτερα αλλά ο Κανάκης στο Ράδιο Αρβύλα είπε κάτι σωστό. Κάποτε ήταν ακραία trash tv το ερωτοδικείο . Σήμερα φτάσαμε στο power of love και σε ελάχιστο χρόνο φτάσαμε σε ακόμα μεγαλύτερο πάτο το game of love π.χ.

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που είναι όλες πιο εντυπωσιακές από 20 χρονών τι φάση ;;  έχει εξελιχθεί τόσο πολύ η πλαστική χειρουργική και ακόμα να βρουν φάρμακο να καταπολεμά την ακμή ξέρω γω και χορηγούν επί 30 χρόνια  ακόμα ισοτρετινοινη ;;  ;D ;D

 

γιατί τέτοιο χάσμα στους κλάδους της ιατρικής ;;  ??? :P :-\ ;D

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού η πρώτη και η μόνη original "Καριολα"

Anorimoi, κυρίες και κύριοι. Μπαντάρα. Τους θυμάται κανείς;

 

 

αμε αμε

 

" Στο πρώτο ραντεβού, βρωμάει η ανάσα σου τζατζίκι "

 

\m/ \m/ 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Αυτό θα κανει πάταγο και γενικά και σε σχέση με του Δαντη, δεδομένου ότι το 90% των γυναικών θεωρεί τους άνδρες "μαλάκες" σε αντίθεση με  το 50% των ανδρων που  θεωρεί τις γυναίκες "καργίολες¨.  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου