Προς το περιεχόμενο

Amp software


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδες επειδη προς το παρον για λιγες εβδομαδες θα μεινω χωρις ενισχυτη θα ηθελα να μου πειτε καποιο προγραμμα που οταν σινδεω την κιθαρα με τον υπολογιστη να μπορω να το χρησιμοποιω σαν ενισχυτη με ντιστορσιον ντιλει και οτι αλλο γινεται..ευχαριστω πολυ οπως και να 'χει.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια δεν εχω τετοιες γνωσεις..εχετε στο νου σας οτι μιλατε με 15χρονο.τωρα μαθαινω..εγω μπορω να συνδεσω την κιθαρα μου με τον υπολογιστη και να εχω καθαρο ηχο..αλλα για βρομια..??ποιο προγραμμα να χρησιμοποιησω?ποιο πρωτεινετε? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν συνδέοντας κιθάρα σε κάρτα δεν έχεις θόρυβο ή μεγάλο latency τότε είσαι εντάξει από hardware

 

από λογισμικό δοκίμασε (κατέβασε τις δοκιμαστικές εκδόσεις) τα παραπάνω και δες ποιο σου αρέσει εσένα περισσότερο

 

στο φόρουμ τις περισσότερες ψήφους εμπιστοσύνης έχει πάρει το guitar rig

 

αλλά το ευκολώτερο στο ξεκίνημα, για μένα, είναι το pod farm, δεν χρειάζεται να διαβάσεις ΤΙΠΟΤΕ για να ξεκινήσεις να παίζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φίλε, εγω χρησιμοποιώ το Amplitube. Έχει εικονικους ενισχυτές και πεταλακια (distorion, delay, tremolo κλπ). Είναι πολύ απλό στη χρήση ;)

Τσέκαρε εδώ

http://www.ikmultimedia.com/amplitube/features/

Μπορεις να κατεβάσεις και το demo να δεις στην πραξη

...and my eyes fade from me in this open country

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου