Προς το περιεχόμενο

Online Αγορές


onarovatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα, όσοι ξέρουν, να αναφέρουν διάφορα διαδικτιακά καταστήματα μουσικών οργάνων και να πουν πια προτιμούν. Σκοπός μου είναι να ψάξω και εγω σε διάφορα καταστήματα για κάποια προϊόντα και να συγκρίνω τιμές αλλά μέσα από αυτό το θέμα να επωφεληθούν και όσοι άλλοι ενδιαφέρονται.

Εγώ γνωρίζω το thomann (το οποίο λογικά όλοι γνωρίζετε ;) )

και το playback-europe.

Τα παραπάνω έχουν την έδρα τους στην ευρώπη.

Καλύτερο είναι πιστεύω να βρίσκουμε καταστήματα με έδρα τους την ευρώπη γιατί δεν υπάρχει πολύ μεγάλη οικονομική επιβάρυνση για την μετάφορα των προϊόντων εδώ, σε αντίθεση με την αγορά από άλλες χώρες όπως π.χ. Αμερική.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

schafferbfg το site που έδοσες είναι φοβερό.... Είπες ότι έχεις αγοράσει πολλές φορές απο κει....Σε πόσο καιρό σου ήρθε το προϊόν? Γιατί δεν είδα να γράφει κάπου στην σελίδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

schafferbfg το site που έδοσες είναι φοβερό.... Είπες ότι έχεις αγοράσει πολλές φορές απο κει....Σε πόσο καιρό σου ήρθε το προϊόν? Γιατί δεν είδα να γράφει κάπου στην σελίδα...

 

φιλε vagelis92 τα πραγματα συνηθως ερχονται σε 8-10 μερες αν ειναι stock.....αλιως θα περιμενεις ισως και ενα μηνα......

 

το καλο με το musicstore...ειναι οτι εχει αντικαταβολη στην Ελλαδα...δλδ...αν εισαι μικρος σαν και μενα :P ;D...δεν χρειαζεται να μπλεξεις με πιστωτικες..για να αγορασεις απο τον Θωμα.. ;) ;D

 

βεβαια εχω ακουσει στο forum οτι τωρα τελευταια εχει αργησει τις παραγγελιες μερικων...αλλα εγω που εχω αγορασει απο εκει ολα οσα εχω.... ηταν ολα οκ και δεν καθηστερησαν καθολου 8) ;D ;D

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παίδες καλως ήρθατε.

Μην ανακαλύπτετε τον τροχό σας παρακαλώ.

 

Πηγαίνετε στην κατηγορία Αγορά και κάντε μια απλή αναζήτηση στο θέμα.

Έχει λιώσει το συγκεκριμένο θέμα με απόψεις feedback, παράπονα, και ότι έχει να κάνι με online shops.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις τωρα εγινα μελος και θέλω να μάθω για κιθάρες ηλεκτρακουστικές μεταχειρισμένες.που ακριβώς πρεπει να κοιταξω στο νοιζ.μονο στις αγγελίες γι όργανα.εκει εχει παρα πολλά πραγματα.οχιμόνο κιθάρες.γενικάλιγο χαος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ιδέα γιατί και εγώ συνεργαστεί με thomann και musicstore.

Υπάρχουν αυτή τη στιγμή σοβαρά μαγαζιά στην ελλάδα που κάνουν ίδιες τιμές με thomann για οποιοδήποτε μουσικό εξοπλισμό.  Άντε 5-10 ευρώ πάνω.Ο thomann πλέον είναι μέτρο σύγκρισης για αρκετά πράγματα αλλά μην υποτιμούμε και τους δικούς μας.Εγώ πάντως δεν έχω ξαναψωνίσει από εξωτερικό..και βρίσκω πολύ καλές τιμές..τιμές thomann ή και χαμηλότερα σε κάποια προιόντα.(κάποια έρχονται φθηνότερα στην ελλάδα)

 

μην κολλάτε με το εξωτερικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου