Προς το περιεχόμενο

mesa mark v και δεν με καλυπτει ο αντιπροσωπος


treloagori

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πλήρωσα και 80Ε τελωνείο ενώ υποτίθεται εάν το έφερνε ο πρώην θα τα γλίτωνα γιατί θα ερχόταν το κομμάτι μου με το φορτίο της συνολικής παραγγελίας. Για την ιστορία ο μετασχηματιστής κόστισε 230$ + 90$ μεταφορικά + 80Ε τελωνείο. Χρέωση πρώην 420Ε...

 

Αν και εχεις δίκιο γενικα, μην απορήσεις αν όλη η παραγγελία ήταν ο μετασχηματιστής σου ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Treloagori...είχα παρόμοιο πρόβλημα με ένα boogie που τους είχα στείλει.

Μη στα πολυλογώ, τον πήρα μετά απο 7,5 μήνες και αφού μου έλεγαν τα ίδια (οτι εκεί δεν ακούγεται κάποιο πρόβλημα κτλ).Φυσικά όλο αυτό το καιρό δε με έπαιρναν ποτέ πίσω, παρά το οτι έπαιρνα μέρα παρά μέρα τηλ. και ζητούσα να επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου.

Εμένα στο τέλος μου έλυσαν το πρόβλημα,αφού τσακώθηκα με όλο το κόσμο, και είχα ήδη αρχίσει και νομικές διαδικασίες.

Φυσικά είχα μιλήσει και με την mesa και τους είχα ενημερώσει.

Εγώ τη μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να πάρεις στη Πάτρα στο τεχνικό τμήμα στις 14:25-14:30 (ακριβώς) που ξεκινάει η βάρδια.Τότε μόνο μπορεί να τους πετύχεις στο τηλ.

Ο ένας τεχνικός (αν θες στείλε μου πμ να σου πω όνομα) είναι πολύ εντάξει παιδί και μάλιστα μεσολάβησε πάρα πολύ απο ο,τι κατάλαβα στη δική μου περίπτωση για να λυθεί το θέμα.

Αν δεν βρείς άκρη πάρε τηλ. Αμερική και ο,τι σου πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου