Προς το περιεχόμενο

Περίεργο email από Αγγλικό μουσικό περιοδικό.


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hiya guys,

Nicky here from Fireworks magazine/Two Side Moon promotions in the UK.

 

Fireworks is a full colour printed glossy magazine that can be bought at WH Smith stores in the UK as well as various other outlets and online subscriptions and we sell over 5,000 copies per issue. Musically we cover all genres within the melodic rock scene including AOR, hard rock, glam, sleaze, progressive, power metal, modern rock and blues rock.

 

I am a very interested in writing about your latest album in the magazine, would it be possible to forward a CD please or download mp3 links via dropbox or we transfer only? I have already checked out a few snippets and your style fits what I personally write about and I would love to hear and review the full CD please, what I have heard so far sounds excellent.

 

Mp3 downloads welcome, via dropbox or we transfer, no streams please.

 

Best regards,

Nicky

Fireworks Magazine

Nicky Baldrian

Two Side Moon Promotions

76 Killan Road

Dunvant

Swansea

Wales

UK

SA2 7TH

Μου ήρθε αυτό το email και με παραξένεψε. Είναι απάτη (αυτό το guys στην αρχή...) και αν ναι τι θα "χάσω", ή επιτέλους αναγνωρίστηκε το έργο μου; :P :P :P ;D  Μπήκα στο Fireworks magazine (δεν το έψαξα πολύ) και μου φάνηκε μια χαρά, οπότε τι;;;; Άαα και αυτό το
what I have heard so far sounds excellent.
με βάζει σε υποψίες παρόλο που συμφωνώ με το γούστο του στην μουσική.... ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν όντως υπάρχει το περιοδικό και κυκλοφορεί Ην Βασίλειο στα WH Smith το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι εάν έχεις κάποιον φίλο που σπουδάζει/μένει εκεί να τσεκάρει το περιοδικό.

 

Δεν αποκλείεται εάν έχεις ανεβάσει κάτι να το έχουν ακούσει και να τους άρεσε και να θέλουν να το χρησιμοποιήσουν σαν promo. Συνήθως δεν απευθύνονται στον ενεστώτα στα email/fromal letters αλλά μπορεί να είναι η πρακτική τους τέτοια εάν απευθύνονται σε νεαρές ηλικίες.

 

 

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά....

 

http://www.twosidemoon.com/aboutus/

 

http://www.veooz.com/photos/BH7aajQ.html

 

.....αλλά ποιά είναι η μπάντα σας και ποιό είναι το cd ρε Φώτη?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μου ήρθε αυτό το email και με παραξένεψε. Είναι απάτη (αυτό το guys στην αρχή...) και αν ναι τι θα "χάσω", ή επιτέλους αναγνωρίστηκε το έργο μου; :P :P :P ;D  Μπήκα στο Fireworks magazine (δεν το έψαξα πολύ) και μου φάνηκε μια χαρά, οπότε τι;;;; Άαα και αυτό το  με βάζει σε υποψίες παρόλο που συμφωνώ με το γούστο του στην μουσική.... ;D

 

Επικοινωνησε με το ιδιο το περιοδικο με τα στοιχεια επικοινωνιας του θα ειναι γραμμενα στο site και ανεφερε το γεγονος και οτι ζητας περισσότερες πληροφορίες.

 

Αν επιβεβαιωσουν οτι υπαρχει αυτη η διαδικασια απο reviewers τους και θελεις να τους στειλεις δουλεια σου, φροντισε να αναφερεις το σκοπο που τη δινεις και επιτρεπεις τη χρηση της (για την κατοχυρωση περισσότερες πληροφοριες απο αρθρα εδω στο site που υπαρχουν συμβουλες και διαδικασίες)

 

Αμα τωρα καπου στην πορεια σου πουνε, θελουμε και λεφτα για να το κανουμε, να αρχισεις να υποπτευεσαι για phishing

 

Eτσι λεω εγω.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....αλλά ποιά είναι η μπάντα σας και ποιό είναι το cd ρε Φώτη?
??? ??? ??? ;D    Cos_dr καλά τα λες, αν και σιγά την μουσική που γράφω, 100% είναι το παρακάτω
Αμα τωρα καπου στην πορεια σου πουνε, θελουμε και λεφτα για να το κανουμε, να αρχισεις να υποπτευεσαι για phishing
 
Παρε τηλεφωνο στο περιοδικο και ζητα τον ίδιο!
Λες....;  Πάντως όπως το βλέπω, σε λίγο καιρό δεν θα σας μιλάω.....θα πίνω καφέ με Page, Gilmour, Clapton κτλ..... 8) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όπως το βλέπω, σε λίγο καιρό δεν θα σας μιλάω.....θα πίνω καφέ με Page, Gilmour, Clapton κτλ..... 8) ;D

Να προσέξεις τον Gallagher και τον Stevie Ray.

Αν είναι κι αυτοί εκεί..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου