Προς το περιεχόμενο

oriental καταστασεις - gregg (original composition)


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον πριν καποιες μερες ανεβασα στο φορουμ ενα κομματι ονοματι well of souls. Εχει παρει πλεον την τελικη του μορφη. Μερικα θεματα αναπτυχθηκαν και καποια μερη προστεθηκαν. Εγραψα τη μουσικη και μπασο εβαλε ενα φιλαρακι.

 

Θα ηθελα να ακουσω τη γνωμη σας.

 

well of souls

 

:)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγόρη το βρίσκω πολύ καλή δουλειά. Πολύ ωραία όλα τα θέματα, φοβερή ατμόσφαιρα και άψογη εκτέλεση. Μου θύμισε κάτι από παλιούς Annihilator.

 

Όσον αφορά την παραγωγή υπάρχει ένα θέμα με το ταμπούρο που ακούγεται λίγο σα να χτυπάει κάποιος ντενεκέ. Επίσης, ειδικά στο θέμα που ανοίγει το κομμάτι, θα πήγαινε πολύ μια κλασσική κιθάρα νομίζω.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγόρη το βρίσκω πολύ καλή δουλειά. Πολύ ωραία όλα τα θέματα, φοβερή ατμόσφαιρα και άψογη εκτέλεση. Μου θύμισε κάτι από παλιούς Annihilator.

 

Όσον αφορά την παραγωγή υπάρχει ένα θέμα με το ταμπούρο που ακούγεται λίγο σα να χτυπάει κάποιος ντενεκέ. Επίσης, ειδικά στο θέμα που ανοίγει το κομμάτι, θα πήγαινε πολύ μια κλασσική κιθάρα νομίζω.

 

Thanks man! Για το ταμπουρο οντως υπαρχει ενα θεμα το οποιο θα κοιταξω. Επισης οι κλασικη στην αρχη ειναι πολυ καλη ιδεα.

 

Μου άρεσε Γρηγόρη! Μπράβο. Για μένα πιο πολύ έφερνε σε Psychotic Waltz...

 

Thanks govan! Μπανταρα οι Psychotic Waltz ;)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου