Προς το περιεχόμενο

Το αγαπημενο σας tool


Maniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντιγραφοντας ενα παλιοτερο editorial του keyboard θα ηθελα να ρωτησω:Ποιο ειναι το αγαπημενο σας μουσικο εργαλειο?Ποιο ειναι το μηχανημα (hardware η software) που αλλαξε τον τροπο που γραφετε μουσικη?Ακομα και αν δεν εχετε μεγαλη εμπειρια στον χαοτικο κοσμο της μουσικης τεχνολογιας,σιγουρα καποιο οργανο η προγραμμα θα καθορισε την οπτικη γωνια σας στην παραγωγη μουσικης.Ανυπομονω να ακουσω ποιο ειναι αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μικρό hardWARE workstation που πήρα πριν ένα χρόνο . Αν θες να δείς ποιό δες στο τέστ επισκεπτών την καταχώρησή μου γιατι όλο γι αυτό μιλάω και θα κατηγορηθώ οτι είμαι βαλτός από την φίρμα. Προσωπικά σε αυτό το σχηματισμό δυνατοτήτων βρήκα παραπάνω από αυτά που ήθελα. Και τα έχω σε ένα μηχάνημα. Δέν έχω όμως την επεκτασιμότητα των software εφαρμογών γιατι έχω κάποιες στο μυάλό μου αλλά ξέμεινα απο λεφτά!! :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Cakewalk(Sonar) for pc.

Αλλα με το Kurzweil μου γουσταρω τρελα την ολη φαση, γιατι ειμαι πιο κοντα στο real thing απο ολες τις αποψεις.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μικρό hardWARE workstation που πήρα πριν ένα χρόνο . Αν θες να δείς ποιό δες στο τέστ επισκεπτών την καταχώρησή μου γιατι όλο γι αυτό μιλάω και θα κατηγορηθώ οτι είμαι βαλτός από την φίρμα. Προσωπικά σε αυτό το σχηματισμό δυνατοτήτων βρήκα παραπάνω από αυτά που ήθελα. Και τα έχω σε ένα μηχάνημα. Δέν έχω όμως την επεκτασιμότητα των software εφαρμογών γιατι έχω κάποιες στο μυάλό μου αλλά ξέμεινα απο λεφτά!! :lol:

 

Καλα βρε cos_dr, δεν μπορείς να πείς το όνομά του ?

Νομίζεις ότι είναι ευκολο να ψάξεις στα TEST ?

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου