Προς το περιεχόμενο

Η κιθάρα του SRV "Lenny" από το Custom Shop της Fender


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα διαβασει κι εγω το αρθρο αυτο και εκανα τον ακολουθο υπολογισμο......Το GC πληρωσε 623,500$ για τη lenny.

Θα φτιαξει 185 κιθαρες που θα πουληθουν ολες σιγουρα προς, ας μη πουμε 17000$, αλλα street price 12000$.....που μας κανει 2,220,000$......Καθολου κακη επενδυση...

Πολυ σωστος  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ μου δεν τα χώνεψα τα relics αλλά ας ανοίξω ένα άλλο θέμα με το πρώτο που είδα και μου άρεσε... 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πει και το πνευμα του φουκαρα του Δημητρακη (Hendrix) που επαιζε με οτι "παλιοCBS strat"  κυκλοφορουσε εκεινη την εποχη

 

Ασε. ο δημητρακης και με μπουζουκοκαστερ να επαιζε παλι γι'αυτον θα μιλαγαμε 37 χρονια μετα το θανατο του. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβατε καλα!!!!

 

η φεντερ δεν ειναι ουτε ο Λεω ουτε κανα ματσο πορωμενοι οργανοποιοι πλεον.

ειναι κορπορέισον με οικονομικους συμβουλους περισσοτερους απ την Κοκα κολα!

 

και μην κουραζοσαστε να αναρωτιεστε ποιος και αν θα αγορασει τη συγκεκριμενη στρατ, αυτο δεν εχει καμια σημασια.

το θεμα ειναι οτι με τετοια πυροτεχνηματα μαρκετινγκ κανεις μπιζνες τετοιου μεγεθους!

γιατι απλουστατα πολλοι θα σπευσουν να τα χωσουν στη φεντερ για αυτη την ιστορια αλλα παρ ολα αυτα ολοι θα της τα σκασουνε χοντρα για μια κιθαρα που δεν εχει αλλαξει εδω και 50 χρονια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβατε καλα!!!!

 

η φεντερ δεν ειναι ουτε ο Λεω ουτε κανα ματσο πορωμενοι οργανοποιοι πλεον.

ειναι κορπορέισον με οικονομικους συμβουλους περισσοτερους απ την Κοκα κολα!

 

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου