Προς το περιεχόμενο

Προβληματικός μαγνήτης?


wacko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)οι μαγνητες ηρθαν απο καταστηματου ebay καινουργιοι σφραγισμενοι στο κουτι τους και ετσι και παραδοθηκαν στον τεχνικο με σκοπο να τοποθετηθουν στην κιθαρα μου.Απλα δεν τοποθετηθηκαν αμεσα για διαφορους προσωπικους λογους

 

2)αυτο που μου ειπε ειναι οτι οταν τους εβγαλε απο το κουτι τους και τους μετρησε απο οτι καταλαβα η ενδειξη του μαγνητη neck τον οδηγησε στο συμπερασμα οτι εχει καποιο προβλημα και μου ειπε μαλιστα οτι δεν θα τον συνδεσω γιατι δεν θα παιζει οποτε να τους εστελνα πισω πριν δοκιμασει να τους μονταρει πανω στην κιθαρα γιατι μετα δεν θα μου τους αλλαζανε.

 

3)ο λογος που εκανα το ποστ αναφερεται και στο ακριβως προηγουμενο.Επισης καλως αλλαξε ο τιτλος γιατι τον εβαλα βιαστικα χωρις ομως να θελω να προσβαλω την fender σαν εταιρια ισα ισα που ειμαι και εγω μεγαλος fenderολαγνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

E, OK. Ο ένας από τους 3 μαγνήτες ήρθε με κομμένο coil. Πράγματι, θα μπορούσες να τον επιστρέψεις άμεσα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου