Προς το περιεχόμενο

Πεταλάκια από από την Namm 2013.


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίος συνδιασμός 2+1 booster+overdrive,ο πρώτος τυπάς(κιθαρίστας) πολύ καλός,ο δεύτερος κάτι πάει να σκαρώσει αλλά το χαλάει κάπως,πάρτε και κανένα κοφτάκι να κόψετε τις χορδές που εξέχουν ρε ντερβίσια,θα βγάλετε καν'μάτι είπαμε να είστε Rock αλλά όχι και έτσι!!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' άρεσε που άφησε το καλύτερο χώσιμο στο τέλος με την ernieball,musikman,vanhalen,peavey,κλπ ή ότι άλλο είναι,ακούστηκε πιο καλά απ' όλες, αυτό θα έκανα κι εγώ, είναι καλός και έξυπνος ο τυπάς. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποιος ειναι ο δευτερος κιθαριστας αλλα πρεπει να ειναι το πιο ενοχλητικο παιξιμο που εχω ακουσει απο οποιονδηποτε κιθαριστα οποιουδηποτε επιπεδου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποιος ειναι ο δευτερος κιθαριστας αλλα πρεπει να ειναι το πιο ενοχλητικο παιξιμο που εχω ακουσει απο οποιονδηποτε κιθαριστα οποιουδηποτε επιπεδου

Γιέπ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποιος ειναι ο δευτερος κιθαριστας αλλα πρεπει να ειναι το πιο ενοχλητικο παιξιμο που εχω ακουσει απο οποιονδηποτε κιθαριστα οποιουδηποτε επιπεδου

 

Γιέπ.

 

Α ρε Henry Kaiser που σας χρειαζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που είπες τους τρώει όλους για ''πρωινό'' ο Henry Kaiser, δεν το ήξερα αυτό το ''ταλέντο'', είναι και ένας άλλος Άγγλος δεν θυμάμαι το όνομα του που κάνει καριέρα παίζοντας, ένας ξανθός με μακρυά μαλλιά και πολύ βαριά προφορά,αυτός βέβαια δεν κάνει demos αλλά είναι ''μαργαριτάρι''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου