Προς το περιεχόμενο

Η πρώτη μου ήλεκτρική=fender "superfunk" telecaste


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Guys είμαι στην πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ ...... ποοοολύυυυυυ ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι επιτέλους πήρα την πρώτη μου ηλεκτρική κιθάρα.Είναι η fender telecaster light ash (natural) και είναι κούκλα!! Δεν ξέρω πολλά από κιθάρες για να μπορώ να κρίνω,αλλά η κιθάρα είναι ακριβώς αυτό που θα ήθελα να είναι!! Πήρα και ενισχυτή μαζί,τον AD30VT της VOX (800 ευρώ από Ελλάδα όλα μαζί με θήκη και ζώνη) και ακόμα δοκιμάζω τους απίστευτα πολλούς ήχους που μπορεί να δώσει.Εν ολίγοις ..... Τ Ρ Ε Λ Α!!!!! Παιδιά,εδώ και τρεις μέρες που την πηρα στα χέρια μου,περιμένω πως και πως να πάω σπίτι να την ...νταντέψω!! Ευχαριστώ superfunk γιατί με έπεισες να πάρω μια κιθάρα που λατρεύω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια πολύ πρόχειρη πρώτη άποψη από κινητό.Θα βγάλω και άλλες καλύτερες στο μέλλον.Εδώ η "γυναίκα" μου κάνει παρέα με τον τροφοδότη της και την ξαδερφούλα της..... :D

 

http://www.fotothing.com/kokoman/photo/900b329de66828f290cf2cc39121ccdd/

 

Thanx Superfunk!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειάααααααααα...!!! :lol: :lol:

 

Συμβουλή:Αν αυτό που βλέπω πίσω απο τις κιθάρες και τον ενισχυτή είναι καλοριφέρ,καλύτερα είναι να τις φυλάς σε άλλο μέρος για να μην έχεις προβληματάκια(κυρίως σκευρώματα) :cry:

 

Τώρα,αν απλά τα έβαλες εκεί γιατί έβγαιναν καλύτερα στο φακό....

Πάσο...!!! :oops: :lol: 8)

Καλορίζικη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια!!

Welcome to the TELE club!!! :D

 

Αν μπορείς στείλε και καμιά πιο καθαρή photo να δούμε λεπτομέρειες... Με ενδιαφέρει κυρίως το χρώμα του σώματος και λεπτομέρειες από το ξύλο του μπράτσου!!!

 

ΚΑΛΟΠΑΙΧΤΗ!!! :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.Σήμερα πήρα από ένα φίλο την ψηφιακή του και θα αρχίσω την φωτογράφηση του ...μοντέλου μου!Ελπίζω το βραδάκι να τις έχω.StefxOup,φυσικά και δεν τις αφήνω τις κούκλες μου στο καλοριφέρ,απλά βόλευε η φωτο εκεί :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές ακόμη φωτό..... (τώρα συνειδητοποίησα ότι βγάζω πολύ χάλια φωτογραφίες!!! :cry: )

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/kokoman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου