Προς το περιεχόμενο

Λάμπες για τον JMP-1


stavrilian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια να ρωτησω κατι?Επειδη σκεφτομαι να αγορασω το jmp αλλα δεν ξερω ακριβως τα χαρακτηριστικα του μπορει να τα αναφερει καποιος που ξερει?Equalizer εχει το jmp?Ευχαριστω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την φημολογία περι κατάργησης του JMP (η οποία φαίνεται να έχει κάποια βάση γιατί η Marshall λέγεται οτι έχει αρκετά προβλήματα με τα certifications της EU), προφανώς εχεις καλύτερες επιλογές απο το JMP. Αν βέβαια νομίζεις πως αυτό πραγματικά χρειάζεσαι τοτε δεν εχει σημασία τι πιστεύω εγώ....

 

Και ναι, η συγκεκριμένη προενίσχυση εχει αναλυτικότατο EQ.

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε silot αλλα απο που το εμαθες αυτο?Ρωταω επειδη μπηκα στο επισημο σαιτ της marshall μολις τωρα και το διαφημιζουν κανονικα,δεν υπαρχει ιχνος δειγματος οτι το καταργουν.Αλλα και να το καταργησουν αν το παρω τι ειδους προβληματα μπορει να εχω?Ξερει κανεις να μου απαντησει αν εχει αναλυτικο ΕQ? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx Silot!Κοιταξε νομιζω οτι για τα λεφτα του ειναι ενα απο τα καλυτερα μηχανηματα της αγορας.Παντως ευχαριστως να ακουσω τις προτασεις σου αλλα μη μου πεις για BOOGIE επειδη παραειναι ακριβοι!Ασε που ειμαι και MARSHALLακιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου