Προς το περιεχόμενο

Help με αγορα crash


geo.k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα...δεν εχω ιδεα απο πιατινια και ψαχνω για 1 crash μεχρι 150 euro για ειδος stoner,grunge κατι τετοιο.Αν μπορειτε πειτε καμια ιδεα.Σκεφτομαι κ για αγορα απο τουρκια..αξιζει η τσαμπα θα παω?? thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν εισαι ντραμμερ ε?

 

Και τι ακριβως ηχο εχουν τα crash για grunge?

 

Αν πεις τι ηχο ψαχνεις περιπου, αν το θελεις για accent μονο ή και για ride, αν θες μεγαλη ή μεγαλη ουρα (και αλλα τετοια ασημαντα) ισως λαβεις καποια βοηθεια. Crash για stoner & grunge = Φραση χωρις νοημα.

 

Αν θα πας Τουρκια τσαμπα ή οχι ? Μισο λεπτο να φορτισω τη μαγικη σφαιρα και να το δω. Στην Τουρκια υπαρχουν καλα πιατα σε καλες τιμες αλλα και το αναποδο.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας μέχρι Τουρκία και δε βρεις πιάτο να σ αρέσει, φάε τα λεφτά σε μπακλαβάδες. 

ΑΞΙΖΕΙ.  ;D

 

πριν πας όμως κάνε μια βόλτα εδώ στα μαγαζιά. Χτύπα μερικά πιατίνια. Ακου τι παίζει σ αυτή την τιμή τουλάχιστον να ξέρεις να συγκρίνεις με όταν θα πας Τουρκία.  8)

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι γενικα καινουριος γι αυτο κ ρωτησα.Εχω ακουσει οτι γενικα βρισκεις φτηνα πραγματα τουρκια.Θα ρωτησω καποιον με μαγικη σφαιρα.ty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου