Προς το περιεχόμενο

FTHNO SYNTH


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσέκαρε το Roland RS-5 και το E-mu PK-6, το πρώτο καινούριο και το δεύτερο μεταχειρισμένο. Έχουν και τα δύο τελευταίας γενιάς ήχους και έχουν knobs για πείραγμα των ήχων αν θες "αναλογικό" τρόπο διαμόρφωσης. Βαρβάτα κομμάτια! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ξέρεις κάτι? Δώσε άλλα χίλια ακόμα και πάρε αυτό που έχω εγώ , το triton le 61 και στην τιμή βάζεις και την κάρτα sampling kai skazi και έχεις και πανίσχυρο sequencer και φτιάχνεις και τους ήχους σου, και τα knob σου για να παίζεις και τα εφε και τα loop, και τα αρχεία σου και κάνεις δουλειά και θα βαρεθείς δύσκολα. Τωρα αν θές σε software η απλά πράγματα, παω πάσο. αγνόησέ με . Εγώ πάντως έχω πάθει πλάκα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eixa to original TRITON kai to barethika arketa grhgora gia tous ekshs logous: To sampling interface sou ekane th zoh dyskolh (I am used to the AKAI interface), ta software sequencers einai aiwnes mprosta, kai to pio symantiko, ektos apo merika kaloutsika pads, o hxos tou htane san paixnidiou. Den tha milhsw kan gia ta bassa kai leads ta opoia htane "ths plakas". It all depends sth mousikh pou theleis na kaneis pantos. Alla ama theleis "bary" hxo, pare ena analogiko synthi sto 1/5 tis timhs, kai ksemperdeye.

 

Peace out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου