Προς το περιεχόμενο

Axe-Fx -Kemper-Helix συνάντηση


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή στην Ελλάδα είναι αδύνατο να βρεις μαζεμένα  σε κάποιο μαγαζί τα παραπάνω.

Προτείνω μια συνάντηση όσων τα έχουν σε ένα προβάδικο ώστε να τα δοκιμάσουμε σε ίδιες συνθήκες.

Εγώ θα μπορούσα να φέρω τον unpowered Kemper και ένα Yamaha DXR10.

Θα ήθελα να ακούσω τα εξής.

 

Atomic CLR frfr

AMPLIFIRE-6-12

Axe-Fx

Helix

 

Κάποια από τα παραπάνω τα έχω ακούσει αλλά πάντα σε διαφορετικές συνθήκες.

Επίσης θα είχε πλάκα να δοκιμάσουμε 2 kemper ή 2 axefx ταυτόχρονα και διάφορους διεστραμμένους συνδυασμούς μεταξύ τους .

 

Προτάσεις ευπρόσδεκτες σε ψηφιακό εξοπλισμό και μόνιτορ.

 

Για προβάδικο προτείνω  το prova (που έχει και πάρκινγκ) σε κάποια από τις καλές αίθουσες για να έχουμε χώρο.

 

Υπάρχουν συμμετοχές;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αύριο θα πάρω το Amplifire, δηλώνοντας ερωτευμένος μετά από 2ήμερο crash test, ό,τι καλύτερο σε amp modelling -μαζί με τα κατάλληλα IRs-, μετά από Fractal. To Kemper κάνει profiling, γι'αυτό δεν το αναφέρω.

 

Είμαι φουλ μέσα για συνάντηση, αρκεί να μην είναι 15-19 γιατί θα λείπω εκτός Αθηνών.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα πάρω το Amplifire, δηλώνοντας ερωτευμένος μετά από 2ήμερο crash test, ό,τι καλύτερο σε amp modelling -μαζί με τα κατάλληλα IRs-, μετά από Fractal. To Kemper κάνει profiling, γι'αυτό δεν το αναφέρω.

 

Είμαι φουλ μέσα για συνάντηση, αρκεί να μην είναι 15-19 γιατί θα λείπω εκτός Αθηνών.

Τέλεια, μας λείπουν axe fx , helix .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου