Προς το περιεχόμενο

Οι χειρότεροι reviewers κατά τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Σταυρώστε άφοβα  >:D

 

https://www.youtube.com/user/intheblues

 

Εμένα αυτός. Ο κος Intheblues.  παλιά όλα μου ακούγονταν πολύ trebly, ice-picky, ίδια, πολύ bluesy,  δεν ξέρω τι μου φταιγε :P Φαντάζομαι αυτό το έχει φτιάξει πλέον.

Μετά όμως άρχισα να παρατηρώ ότι όσο μεγαλώνει το κανάλι του δεν μου 'πάει'  το πως επικοινωνεί την εικονα του και σαν στυλ. 

 

Θα τον δω μόνο αν ψαχνω κάτι συγκεκριμένο που τυγχαίνει να μην έχει reviews από άλλους. Κρίμα, γιατι παίζει ως επί των πλείστων με deluxe reverb που είναι κι η δικιά μου επιλογή ενισχυτή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά όμως άρχισα να παρατηρώ ότι όσο μεγαλώνει το κανάλι του δεν μου 'πάει'  το πως επικοινωνεί την εικονα του και σαν στυλ. 

 

Είναι γεγονός ότι δεν μπορείς να τον πείς κιθαρόφατσα... Η αλήθεια είναι ότι κάθε φορά που τον βλέπω, χωρίς να ξέρω για ποιο λόγο ακριβώς, σκέφτομαι μέσα μου ότι μπορεί να του ταίριαζε καλύτερα μια δουλειά γραφείου  ;D ;D

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί, αλλά για κάποιο λόγο διαλέγω αυτόν ===> Henning Pauly

 

https://www.youtube.com/user/EytschPi42

 

Χα χαααα συμφωνώ αρκετά πολύ! Προσπαθεί τόσο πολύ να γίενι αρεστός, που καταντάει αηδίας και βαρετός, ενώ πρέπει να είναι εντάξει τύπος αν κρίνω από το πόσους φίλους έχει σχεδόν σε όλες τις εταιρίες.

καθώς έγραψα όμως, έχει τύχει να μου φανο΄τυν αρκετά διαφωτιστικές κάποιες παρουσιάσεις του - επίσης, είναι ένας από τους λίγους που όταν δειγματοληπτεί (και δεν κ;aνει review) το λέει on camera.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον Nick Jaffe, συνήθως συμφωνώ, τον βρίσκω κατατοπιστικότατο και διαφωτιστικό και στις "προχωρημενιές" που παίζει και στα reviews του.

Με το παρακάτω βίντεο όμως, όπου υποδύεται έναν χαρακτήρα ιταλικής καταγωγής (αμερικάνικα, με ιταλική προφορά) ο οποίος δίνει συνταγή μακαρονάδας al pommodoro και παράλληλα παίζει το Shine on you Crazy Diamond, αποθεώνοντας τον Gilmour, είχα γελάσει πολύ!

 

Aν ξέρετε να φτιάξετε μακαρονάδα,  ::) προσπεράστε και πηγαίνετε στο 9:40' του βίντεο  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενσ ο χειροτερος μακραν ειναι ο mcnight...ο τυπος μιλαει ακαταπαυστα για οτι βλακεια να ναι κ παιζει 10''

 

 

Είναι καλύτερος πάντως από εκείνον τον  Tone King...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον Nick Jaffe, συνήθως συμφωνώ, τον βρίσκω κατατοπιστικότατο και διαφωτιστικό και στις "προχωρημενιές" που παίζει και στα reviews του.

Με το παρακάτω βίντεο όμως, όπου υποδύεται έναν χαρακτήρα ιταλικής καταγωγής (αμερικάνικα, με ιταλική προφορά) ο οποίος δίνει συνταγή μακαρονάδας al pommodoro και παράλληλα παίζει το Shine on you Crazy Diamond, αποθεώνοντας τον Gilmour, είχα γελάσει πολύ!

 

Aν ξέρετε να φτιάξετε μακαρονάδα,  ::) προσπεράστε και πηγαίνετε στο 9:40' του βίντεο  ;D

 

αν κ μαλλον ποσταρες σε λαθος θρεντ,ο τυπος αν κλεισεις τα ματια σου ακουγεται σαν τον στηβεν χωκινγκ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κ μαλλον ποσταρες σε λαθος θρεντ,ο τυπος αν κλεισεις τα ματια σου ακουγεται σαν τον στηβεν χωκινγκ

Μάλλον έπαθε "Σύνδρομο μικέ" . Και μιας και είπες για τον στήβεν μακάρι αν έκλεινε τα μάτια να ακουγόταν σαν τον πρωτομάστορα του λαούτου τον Νίκο τον Στρατάκη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου