Προς το περιεχόμενο

Melodic Jam by Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Κανω share ενα νεο μου βιντεο. Σε μελωδικο στυλακι με την νεα μου κιθαρα την Solar S1.6. Ο ηχος ειναι αποτελεσμα της κιθαρας καρφι συνδεδεμενη στο Axe Fx 2. Ελπιζω να σας αρεσει!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε θεουλης! να σαι καλα για τα καλα σου λογια φιλε μου, με τιμας και εννοειται θα κανω κ μεγαλυτερα! Ε.. ε.. ερχονται! :p

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ όμορφη κιθάρα.Βλέπω όλα σου τα βίντεο πλέον έχω γίνει θαυμαστής.Είδα και το βίντεο με τον εξοπλισμό που έλεγες γιατί λείπουν δυο νομίζω ernie ball musicman john petrucci signature.Τι προτιμάς τελικά solar ή ernie ball petrucci ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ όμορφη κιθάρα.Βλέπω όλα σου τα βίντεο πλέον έχω γίνει θαυμαστής.Είδα και το βίντεο με τον εξοπλισμό που έλεγες γιατί λείπουν δυο νομίζω ernie ball musicman john petrucci signature.Τι προτιμάς τελικά solar ή ernie ball petrucci ;

 

Ευχαριστω φιλε μου! Η music man παραμενει η καλυτερη κιθαρα που ειχα κι εχω ποτε. Η jp6 ειναι απο τα πιο versatile οργανα που υπαρχουν. Αλλα οι Solar μου, ειναι μια καινουρια αγαπη που προεκυψε. Καλες κιθαρες για τα χρηματα τους με λιγο περισσοτερο σκασιμο και πριμα απο την musicman.  Περναω μια Solarοφαση η αληθεια ειναι.

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε μου! Η music man παραμενει η καλυτερη κιθαρα που ειχα κι εχω ποτε. Η jp6 ειναι απο τα πιο versatile οργανα που υπαρχουν. Αλλα οι Solar μου, ειναι μια καινουρια αγαπη που προεκυψε. Καλες κιθαρες για τα χρηματα τους με λιγο περισσοτερο σκασιμο και πριμα απο την musicman.  Περναω μια Solarοφαση η αληθεια ειναι.

Το σίγουρο είναι πως ό,τι κιθάρα και να έχεις ξέρεις να τις υποστηρίξεις καθώς έχεις πολύ μουσικότητα.Επίσης έχω παρατηρήσει ότι είσαι ταπεινός χωρίς ίχνος υπερηφάνειας.Πράγμα που είναι καλό για εσένα ως άνθρωπο και σε κάνει να δουλεύεις ακόμα πιο σκληρά στη μουσική.Για μένα έπρεπε να λεγόσουν Steel και όχι Stel καθώς για να φτάσει κάποιος να είναι τόσο επιδέξιος στην μελωδική  ηλεκτρική κιθάρα χρειάζονται ατσάλινα νεύρα.Καλή συνέχεια με πολλά videos και περιμένουμε και CD instrumental.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλα για τα καλα σου λογια φιλτατε! Το εκτιμω πολυ!

Τίποτα η αλήθεια είναι δεν είναι υπερβολές είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσεις να δουλεύεις σκληρά και θα μας παρουσιάζεις ωραία ακούσματα σαν και αυτό.Καθώς η τέχνη είναι άνευ ορίων.Άλλωστε ποιος είναι εκείνος που μπορεί να την ορίσει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου