Προς το περιεχόμενο

Ελλάς - Ευρώπη : Σημειώσατε Χ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 215
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαστε σε Δημόσια συζήτηση και όπως και στον κανονισμό σας αναφέρεται' date=' ισχύουν και εδώ μέσα οι …

 

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε μηνύματα με υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, συκοφαντικό, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

 

Ιχνηλάτη,

 

Κατά τη γνώμη μου παραβιάζεις όσα παραπάνω έχω σημειώσει με έντονα γράμματα.

 

Προσβάλλεις την αισθητική μου και την αντίληψή μου περί ασέμνου, πρόστυχου, χυδαίου και απεχθούς και θεωρώ ότι οι δημοσιεύσεις σου ενέχουν έντονο πολιτικό, θρησκευτικό και φυλετικό προσανατολισμό.

 

Ως επί τούτου ζητώ από τους modulators να διαγράφουν οποιαδήποτε δημοσίευση σου δεν υπακούει στους παραπάνω κανόνες του φόρουμ.

 

Μετά τιμής

 

Abraxas, the famous Gnostick Cock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιχνηλάτη,

 

Αν αυτό που έγραψες αφορούσε εμένα, θα σε παρακαλούσα να μου το αποστείλεις με pm, μιας και πλέον αφαιρέθηκε από τη φυλετική μνήμη του forum.

 

Η άρνησή σου να το κάνεις, θα επιβεβαιώσει, για μένα τουλάχιστον, ότι τα φορέματα που μας έλεγες, δεν τα πουλάς απλώς, αλλά τα φοράς κιόλας.

 

Και πάλι μετά τιμής (μιας και κόπτεσαι τόσο πολύ περί αυτής...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iχνηλατη και μονο που σε παρομοιωσα με το ειδωλο το Superman...ηταν αρκετο...

Το χιουμορ και ο σαρκασμος μου φαινεται δεν χωρανε στο λεξιλογιο σου...εαν ειχα μια φωτογραφια σου και την παραποιουσα ειτε την μονταρα κατα τροπο ασεμνο και ανηθικο,η οπως αλλιως εσυ μπορει να νομιζεις τοτε ναι..υποκειται στους κανονες του φορουμ..

Εαν επισης χρησιμοποιουσα οχι ενα ψευτικο ονομα η παρατσουκλι αλλα το πραγματικο σου ονοματεπωνυμο τοτε επισης θα μπορουσε να μου κανεις και μυνηση μπεμπη μου...

 

Το οτι ομως σαρκασα την υπο καλυπτομενη απο το nick name Ixnilatis προσωπικοτητα και υποσταση...δεν μου λεει τιποτα..αλλωστε μην ξεχνας οτι σου αφιερωσα και ενα τεταρτακι για να την κανω..αυΤο και μονο σημαινει οτι σε ΑΓΑΠΑΩ ΒΡΕ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*me* πεταει a spirto και ολα goes Kaboom!!!!

 

Εχω να πω οτι με στεναχωρει ιδιαιτερα αυτο που γινεται εδω....Οταν πρωτομπηκα στο forum και με την βοηθεια ατομων σαν τον Eyeprotocal αι τον underground (και πολλου αλλους βεβαια) εμαθα να ξεχωριζω το midi απο το audio, το synth παο το αρμονιο και καποια ομορφα πραγματα για να φτιαχνω μουσική.

 

Τωρα βλεπω ξαφνικα ειρωνια, σχολια για αρκουδες , γατους , θειαδες και γιαγιαδες απο μια κοινοτητα που θεωερω νοημονα....

 

Στον Ιχνηλατη εχω να πω οτι αν και εχει δικιο οτι του πανε κοντρα ολοι...αυτος πηγε γυρευοντας. Τονιστικε δεκαδες φορε ο σκοπος του φορουμ και ομως επεμενε να μας βαζει θεωρητικα ερωτηματα που οδηγουσαν σε κοντρες πραγμα πολυ λογικο..

 

Οι διαφωνιες μας στα μουσικα οργανα λυνονται αφου ειναι υλικα και χειροπιαστα αλλα απο κει και περα ειναι εκτος περιεχομενου...και αυτο φαινεται καλυτερα οταν τα 3 τελευται thread που συμμετειχες φιλε ιχνηλατη βγηκαν σε χρονο dt off topic, άλλα κλειδώθηκαν άλλα αλλαξαν ονομα..Το βλεπεις σωστο εσυ;

 

Επισης εδω εχω μια μικρη λιστα απο αλλα φορουμ που ασχολουντε με θεματα διαφορων ειδω εκτος απο μουσικη οποτε την επομενη φορα που θα σας παει στραβα η μερα και θελετε να εκτονοθειτε μπειτε σε καποιο απο αυτά και αφηστε μας να διαφωνουμε για μια ταπεινη καρτα ήχου..

 

Ευχαριστώ.

 

www.esoterica.gr - Για εσωτερισμο, πνευματισμο και αλλα καλουδια

www.flashmxfiles.com - Για we design

www.ftou.gr - Ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω

www.remalia.com - Για οποιον τα ξυνει ολη μερα

www.kamenoi.gr - Το λεει το ονομα

www.e-rooster.gr - πολιτικη

 

Μερικα ακομα μου διαφευγουν αλλα θα τα καταθεσω αργοτερα....

 

PEACE - BEER - HEAVY METAL

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν επισης χρησιμοποιουσα οχι ενα ψευτικο ονομα η παρατσουκλι αλλα το πραγματικο σου ονοματεπωνυμο τοτε επισης θα μπορουσε να μου κανεις και μυνηση μπεμπη μου...

 

Χμμμ... έχουμε τον ίδιο δικηγόρο; :wink: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου