Προς το περιεχόμενο

Tom Jones - Glastonbury - Full Concert -


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέγιστος ο Tom!

 

Κάθε φορά που τον ακούω θυμάμαι την Nina Persson που είχε πει ότι όταν τον άκουσε πρώτη φορά από κοντά στο στούντιο να τραγουδάει (για το Burning Down The House) ότι έπαθε τέτοια πλάκα που ήθελε να αφήσει το τραγούδι και να πάει να κρυφτεί σε μια γωνίτσα  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

69 χρονών το 2009 (χρονολογία συναυλίας) και τι Φωνή!!!(όχι σαν μερικούς άλλους που συνεχίζουν ακόμα,ονόματα δεν λέμε,υπολήψεις δεν θίγουμε  ;D).Στα μέσα της δεκαετίας του  '80 τον άκουγα στα κρυφά για να μην με κορο'ι'δέψουν οι φίλοι μου ::),"ροκάδες" τότε έννεκεν.Παρεξηγημένος στήν Ελλάδα,τουλάχιστον στα μέρη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

69 χρονών το 2009 (χρονολογία συναυλίας) και τι Φωνή!!!(όχι σαν μερικούς άλλους που συνεχίζουν ακόμα,ονόματα δεν λέμε,υπολήψεις δεν θίγουμε  ;D).

 

Exactly this. Μπισταει γερα ο παππους.

 

Για τη μπαντα και δη το rhythm section, δε νομιζω οτι χρειαζεται σχολιο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα!!!! καταπληκτικός σπουδαία,εμβληματική μορφή,φωνή once in a lifetime,πολύ ωραία όλη η μπάντα,και ο ήχος της κιθάρας με το wha εκπληκτικός!!!!!τα σέβη μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Emoticon με κατεβασμένα αυτιά υπάρχει;

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Και ήρθε η στιγμή ν' αποκαλύψω πιο είναι το τραγούδι της ζωής μου, αυτό που θα διάλεγα αν ήταν να πάρω μόνο ένα δίσκο μαζί μου. Το It's not unusual.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Emoticon με κατεβασμένα αυτιά υπάρχει;

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Και ήρθε η στιγμή ν' αποκαλύψω πιο είναι το τραγούδι της ζωής μου, αυτό που θα διάλεγα αν ήταν να πάρω μόνο ένα δίσκο μαζί μου. Το It's not unusual.

αυτό με τ'αυτιά!!!!! έγραψε ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου