Προς το περιεχόμενο

Ain't Been Done - Jessie J Cover


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτοιμη η καινούργια μας διασκευή - video!

 

Μας πήρε λίγο παραπάνω αυτή τη φορά καθώς επικεντρωθήκαμε σε originals το τελευταίο διάστημα.

 

Have a look!

 

 

 

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλός ήχος, πολύ καλά levels στα όργανα και ΠΟΛΥ καλή φωνή με πολύ καλή προφορά, πράγμα σημαντικό (για μένα τουλάχιστον). Μπράβο παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι σταθερά fan σας, το έχω γράψει πολλές φορές. Και σ' αυτή τη διασκευή κάνατε εξαιρετική δουλειά. Το κομμάτι πάλι δεν το ήξερα και πήγα και το άκουσα. Οπότε ευχαριστώ και για την ενημέρωση περί τρέχουσας ποπ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μπράβο παιδιά...

με καταφέρατε να παρακολουθήσω άνετα ολόκληρο το clip παρότι το είδος απέχει αρκετά από τα ακούσματα μου... ιδιαίτερη μνεία στην κοπέλα για το "acting performance"...

και η παραγωγή μια χαρά... πέραν μιας ελαφράς "πάχυνσης" του μπάσου που μου "θόλωνε" λίγο την ρυθμική σας βάση, δεν με ενόχλησε κάτι...

κάτι δικό σας?...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά λόγια και κυρίως που μπήκατε στον κόπο να το ακούσετε και να σχολιάσετε! Είμαστε και εμείς ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα! Όσο για τα δικά μας κομμάτια, έχουμε 4 έτοιμα σε μορφή demo και είμαστε σε επαφες με παραγωγους ώστε να δούμε ποιος θα αναλάβει ολόκληρο το album. Πρέπει να γίνει προσεκτική επιλογή καθώς είναι και αρκετά ακριβά τα 'πραγματα' εδώ!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου