Προς το περιεχόμενο

Τι λαμπες για Fender Blues Deluxe Re?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Επεσε στα χερια μου προσφατα ο συγκεκριμενος ενισχυτης (μεταχειρισμενος) κ μαλλον οι λαμπιτσες του θελουν αλλαγη! Τι προτεινετε γιατι εχω χασει λιγο τον μπουσουλα με τις μαρκες κ τους τυπους! Με ενδιαφερει πιο πολυ το καθαρο καναλι αλλα δεν θελω να χαλασει κ το "βρωμικο"! Παιζω με μια Les Paul με burstbucker pro μαγνητες (οχι πολυ hot δηλαδη)! Καντε τις προτασεις σας (αν εχετε κ μαγαζι για Αθηνα ακομα καλυτερα ή κ online)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TungSol RI για τελικές και phase splitter και TungSol RI για προενισχύτριες, αυτό το σετ για τα καλύτερα καθαρά. Αν θέλεις gain από την προενίσχυση τότε για προενισχύτριες διάλεξε ή JJ ή ElectroHarmoniX, oι JJ είναι λίγο πιο dark ενώ οι EHX πιο brittle. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ myster maze! Τις βρισκεις αυτες καπου στην Αθηνα ή μονο online? Να υποθεσω οτι οι τελικες πρεπει να ειναι matched?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θεωρηθεί διαφήμιση ας σβηστεί το ποστ :

 

Όταν έψαχνα για JJ o μόνος που τις έδινε σε λογικές τιμές ,(σχεδόν όσο online) ήταν ο Ντούκας .

 

Στα κιθαρομάγαζα δεν υπήρχε τίποτα παραμόνο mesa boogie και τα hiendάδικα δίνουν τις 12ax7 προς 18€ τη μία ..... ούτε ναρκωτικά να πουλάνε ρε γμτ  :-\

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ντουκας στα Ιωαννινα δεν ειναι; (Αν δεν κανω λαθος!)

 

Ναι αλλά έχει συνεργάτες στην αθήνα ..  επίσης μπορείς να παραγγείλεις αντικαταβολή

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάριε οι λυχνίες στον ενισχυτή σου είναι μια χαρά.Δε θέλουν άλλαγμα .Έχουν πολύ ψωμί ακόμη.Πώς συμπέρανες ότι θέλουν άλλαγμα?Προληπτικά θές να το κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα Βασιλη! Οταν παιζω ακουω ενα κουδουνισμα απο τον ενισχυτη (οχι σε ολες τις νοτες)! Η μια τελικη κ η μια προενισχυτηρια αν τις βγαλεις κ τις κουνησεις ακους ενα κουδουνισμα! Εβγαλα κ την μια προενισχυτηρια κ την εβαλα σε ενα voxακι που εχω κ κουδουνιζε κ εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα Βασιλη! Οταν παιζω ακουω ενα κουδουνισμα απο τον ενισχυτη (οχι σε ολες τις νοτες)! Η μια τελικη κ η μια προενισχυτηρια αν τις βγαλεις κ τις κουνησεις ακους ενα κουδουνισμα! Εβγαλα κ την μια προενισχυτηρια κ την εβαλα σε ενα voxακι που εχω κ κουδουνιζε κ εκει!

 

Tότε μπορεί να χρειάζεται.Παντως δεν τις είχα πολύ καρό πάνω.Γι αυτο σου ειπα  οτι ειναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου