Προς το περιεχόμενο

"Complete Guitar Recording" Tutorial Video


nikodemos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με ηχογραφήσεις και δεν ξέρω πόσο τα DVD σου είναι κάτι που έλειπε από την αγορά, αλλά χαίρομαι πολύ που μια ελληνική εταιρεία επιτέλους κάνει κάποια σοβαρά βήματα στην αγορά.

Καλή τύχη.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με ηχογραφήσεις και δεν ξέρω πόσο τα DVD σου είναι κάτι που έλειπε από την αγορά, αλλά χαίρομαι πολύ που μια ελληνική εταιρεία επιτέλους κάνει κάποια σοβαρά βήματα στην αγορά.

Καλή τύχη.

 

thanks man....δεν ξέρω και εγώ αν έλειπε πάντως σίγουρα έχει θέση στην αγορά αν κρίνω από την (ανέλπιστη ομολογώ) αποδοχή και πωλήσεις στο εξωτερικό :)

 

Ίσως έχει να κάνει και με το γεγονός πως τα περισσότερα ανάλογα tutorials είτε commercial είτε free δεν αποτελούν παρά προιόν παρουσίασης συγκεκριμένων προιόντων και φυσικά υπό το καθεστώς της χορηγίας των αντίστοιχων κατασκευαστών.

 

και πάλι να είσαι καλά για τις ευχές σου :)

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο κακό, είναι η τιμή..  :-\ :-\  Δεν είναι λίγα τα 60 ευρώ... Μπορεί να κόστισε η δημιουργία του πολλά λεφτά και πράγματι φαίνεται πολύ καλή δουλειά, όμως η τιμή δεν είναι αμελητέα...

 

Ήμουν έτοιμος να το πάρω με του που θα κυκλοφορούσε, αλλά τώρα μαζεύτηκα λίγο, καθώς θα πρέπει να γίνει το ανάλογο κουμάντο..

 

Και πάλι ωστόσο, εύχομαι να πάει καλά γιατί φαίνεται πολύ αξιόλογο...

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...ναι φυσικά και η τιμή δεν είναι αμελητέα...ειδικά σήμερα και με τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε όλοι.

 

ευχαριστώ για τις ευχές σου :)

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου