Προς το περιεχόμενο

Κρέμασμα σε αγγελία


sideFX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Για αρχή δεν μπορεί όποιος να 'ναι να ποστάρει αγγελία. Πρέπει να εισαι απαραίτητα ενεργό μέλος του φόρουμ με κάποιο αριθμό ποστς για να δείς αγγελίες, και για να ανεβάσεις δικιά σου πρέπει να είσαι supporting member, πράγμα που σημαίνει είτε 1) $30 για ένα χρόνο 2) $80 για ένα χρόνο (gold supporting member) ή 3) $4/$8/$15 κάθε μήνα. Ετσι καλύπτεται το κόστος.

 

Εδώ πέρα στο noiz δεν ξέρω αν χρειάζεται καν να είσαι μέλος του φόρουμ! Αυτό δε νομίζω να είναι τόσο δύσκολο να αλλάξει, δεν κοστίζει τίποτα στον admin...

 

Και τι νομιζεις πως θα γινει με αυτο? Απλα το κοστος θα το μετακυλησει ο πωλητης στο προιον και δεν εξασφαλιζει οτι η συμπεριφορα που λες προκειται να αλλαξει.

 

Θα μειωθουν πιθανον οι αγγελιες και ενδεχομενως καποια πραγματα που θα εβρισκες απο καποιους που δεν ειναι και δε θελουν να ειναι μερος του forum. Και παει λεγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

30 δολλάρια το χρόνο, δλδ πες 25€ το χρόνο, είναι 2 ευρώ το μήνα. Όταν ακόμα κάπνιζα το κόστος μόνο για τα τσιγάρα (και έπαιρνα καπνό που είναι φτηνότερος σε σχέση με το πακέτο) ήταν γύρω στα 15 ευρώ τη βδομάδα. 60 τον μήνα!

Ας μετακυλήσει λοιπόν ΚΑΘΕ πωλητής αυτά τα 2 ευρώ ανά μηνα στα πράγματα που πουλάει, δε νομίζω να μιλάμε σοβαρά για 2 ευρώ το μήνα, αν είναι κάτι που λειτουργεί πολύ σωστότερα και σε διασφαλίζει...

 

Το να είναι απαραίτητη προυπόθεση δημιουργίας λογαριασμού στις αγγελίες η αντιστοιχία με κάποιον ενεργό λογαριασμό στο φορουμ με παραπάνω από 100 δημοσιεύσεις ας πούμε, πόσο κόστος έχει?

Και γιατί να έχουμε άλλο account για τις αγγελίες δλδ?? Αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα.

 

And I know, I’m going right into the storm

And I know, I’m gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μιλας προσωπικα, επειδη δε σου πουλησε τελικα καποιος αυτο που ηθελες δε σημαινει οτι συμβαινει παντα και στους αλλους. Εκτος και αν πιστευεις οτι θα ειχε διαφορετικη καταληξη αν εμπαινε η συνδρομη, εγω πιστευω οτι παλι δε θα το επαιρνες. Τα 2 ευρω το μηνα δε θα αλλαξουν τη συμπεριφορα καποιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πέρα στο noiz δεν ξέρω αν χρειάζεται καν να είσαι μέλος του φόρουμ! Αυτό δε νομίζω να είναι τόσο δύσκολο να αλλάξει, δεν κοστίζει τίποτα στον admin...

 

Μα άμα "μπεις" στις Αγγελίες θα διαβάσεις πως το οι Αγγελίες είναι ένα "ανεξάρτητο σύστημα" όπως χαρακτηριστικά γράφει ο αdmin... Και αυτό είναι μία "στρατηγική" αποφάσή του για το Forum του και -κατά τη γνώμη μου- ορθή.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε παιδια, μην κοιτάμε το δάχτυλο...  ::)

Εννοείται πως τα 2 ευρώ το μήνα από μόνα τους δεν αρκούν.

 

Η (όποια) συνδρομή σε συνδυασμό με το συνδεδεμένο και ενεργό λογαριασμό στις αγγελίες και στο φόρουμ, και όλο αυτό σε συνδυασμό με την σωστότερη αξιολόγηση φτάνουν για να αλλάξουν το πως αντιμετωπίζει ο καθε ένας που πουλάει κάτι, τον άλλον που τον παίρνει τηλ και εδιαφέρεται, ή πόσο αληθινή περιγραφή βάζει στην αγγελία, κ.ο.κ

And I know, I’m going right into the storm

And I know, I’m gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα άμα "μπεις" στις Αγγελίες θα διαβάσεις πως το οι Αγγελίες είναι ένα "ανεξάρτητο σύστημα" όπως χαρακτηριστικά γράφει ο αdmin... Και αυτό είναι μία "στρατηγική" αποφάσή του για το Forum του και -κατά τη γνώμη μου- ορθή.

Ναι, και εκεί έγκειται το πρόβλημα τελικά, κατά την γνώμη μου αυτή η απόφαση είναι λάθος (= εμένα δε με καλύπτει, μην πέσετε να με φάτε κάποιοι)

And I know, I’m going right into the storm

And I know, I’m gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου